Trwa ładowanie...

"The Four. Bitwa o sławę" zawieszone. Polsat stawia na bezpieczeństwo

Produkcja kolejnego polsatowskiego show została wstrzymana. Już trzy najpopularniejsze, wiosenne programy stacji zostały odroczone na jesień.
Share
Prowadząca i jurorzy nowego show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę".
Prowadząca i jurorzy nowego show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę".Źródło: AKPA
df8w3m9

W piątkowy wieczór Krzysztof Ibisz przekazał widzom Polsatu zaskakującą wiadomość. Nadawany na żywo "Taniec z gwiazdami" wstrzymał emisję po zaledwie dwóch odcinkach. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego produkcja zostanie przywrócona jesienią.

W sobotę na Instagramie Maciej Dowbor zdradził, że również "Twoja twarz brzmi znajomo" przerwała prace nad kolejnymi nagraniami. Z ust jego żony Joanny Koroniewskiej w trakcie transmisji live padły nawet słowa, że wszystkie produkcje Polsatu zostają wstrzymane.

Zobacz: Julia Wieniawa zażegnała kryzys z okiem: "To psychosomatyczne"

Stacja potwierdziła te doniesienia sobotnim wieczorem. W trakcie emisji nowego muzycznego talent show oczom widzom ukazał się taki komunikat: "Drodzy widzowie! W trosce o zdrowie twórców i uczestników show "The Four. Bitwa o sławę" podjęliśmy decyzję o zawieszeniu nagrań programu. Wkrótce podamy informację, kiedy wrócimy na antenę"- poinformowano na pasku.

df8w3m9

W roli jurorów "The Four - Bitwa o sławę" wystąpili Natalia Nykiel, Kuba Badach oraz Igor Herbut. Show prowadzi Natalia Szroeder.

Gdy po godz. 22 zakończono nadawanie "Twoja twarz brzmi znajomo" Maciej Dowbor oraz Piotr Gąssowski pojawili się na krótkim nagraniu, w którym potwierdzili, że program zostaje przeniesiony na jesień.

Uczestnikami 13. edycji rozrywkowego show są: Paweł "Czadoman" Dudek, Maurycy Popiel, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Karol Dziuba, Natalia Avelon i Kamila Boruta. Uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, który niedawno zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego.

df8w3m9

Podziel się opinią

Share
df8w3m9
df8w3m9