Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": Władek nie płakał po Steni. Znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" definitywnie się rozstali. Nie oznacza to jednak, że są nieszczęśliwi. Przynajmniej on. Senior właśnie ogłosił, że jest w nowym związku z tajemniczą Halinką.

"Sanatorium miłości": Władek nie płakał po Steni. Znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety
d2875jf
d2875jf

Stenia i Władek tworzyli najbardziej zakochaną parę w "Sanatorium miłości". Byli pewni, że powiedzą sobie sakramentalne "tak". Niestety, wielka miłość wygasła. Pozostały pretensje i żal. Jak przyznała Stenia w rozmowie z "Super Expressem", związek rozpadł się z hukiem w grudniu (program nagrywany był jesienią).

ZOBACZ WIDEO: Kim jest Wiesia z "Sanatorium miłości"?

- Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości. Cieszę się, że poznałam synów Władka. To wspaniali ludzie, do dziś mamy sympatryczny kontakt. To nie ich wina, że tata lubi brylować w mediach niekoniecznie w dobrym stylu. Czułam się ośmieszona i poniżona - mówiła w tabloidzie.

I choć Stenia do dziś przeżywa rozstanie z ukochanym, Władek nie ma tego problemu. Właśnie ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że jest w nowym związku. Jego wybranką okazała się tajemnicza "Halinka z Krakowa".

"Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie" - napisał (zachowano oryginalną pisownię).

Myślicie, że tym razem będzie to miłość do grobowej deski?

d2875jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2875jf