Rozrywka"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała ze strojem. Internauci nie są przychylni...

"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała ze strojem. Internauci nie są przychylni...

"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała ze strojem. Internauci nie są przychylni...
Źródło zdjęć: © AKPA
Basia Żelazko

16.08.2019 20:22, aktual.: 17.08.2019 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Sanatorium miłości" dała się poznać jako osoba, dla której metryka nie ma żadnego znaczenia. Wiesia czerpie z życia pełnymi garściami i świetnie się przy tym bawi. Nas nie dziwi jej strój. A was?

Wiesława i Nina to dwie uczestniczki "Sanatorium miłości", hitowego show TVP1, które dobrały się jak w korcu maku. Przebojowe, odważne, żywiołowe. Świetnie się bawiły na planie programu. Znakiem rozpoznawczym Wiesi były jej długie złociste włosy. Gdy przeglądamy jej zdjęcia na Instagramie, możemy się przekonać, że nadal lubi je eksponować. Co więcej, Wiesława jest fanką odważnych i krzykliwych kreacji.

Aktualnie przebywa na wakacjach i dzieli się zdjęciami. Na jednym z ostatnich można zobaczyć, w jakie spodnie się ubrała. A to niecodzienny widok! Spodnie mają wzór panterki i... pełno wycięć pokazujących nagie ciało.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" chętnie pozuje z szerokim uśmiechem, ciesząc się ciepłym wieczorem. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Wiesia ma nowego adoratora, kto wie, może to właśnie z nim się bawi?

Niestety, internauci nie są łaskawi dla Wiesławy i jej spodni. "Taktu życzę" to jedna z łagodniejszych reakcji. Mamy nadzieję, że energiczna emerytka się nimi nie przejmuje!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (116)
Zobacz także