ycipk-2z5h72

Wiesława z "Sanatorium miłości" znalazła miłość. Przed nią randka

Wiesława wzięła udział w programie "Sanatorium miłości". Niestety, wybranek, którego darzyła wielką sympatią, Cezarego Mocka, zmarł. Jak się okazuje, Wiesia nie załamała się i wciąż liczy na miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiesława z "Sanatorium miłości" jest zakochana
Wiesława z "Sanatorium miłości" jest zakochana (East News, Fot: East News)
ycipk-2z5h72

"Sanatorium miłości" cieszy się ogromną popularnością. Programowi kuracjusze od razu zyskali ogromną sympatię widzów. Fani z wielkim zaangażowaniem obserwowali ich przygody.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

ycipk-2z5h72

Wiesława Kwiatek była jedną z najbarwniejszych postaci show TVP. W programie bardzo polubiła Cezarego Mocka. Niestety jakiś czas temu produkcja przekazała smutną wiadomość, że uczestnik "Sanatorium" zmarł. Śmierć przyjaciela pogrążyła Wiesławę w smutku, jednak postanowiła dalej szukać miłości. I chyba się udało.

- Każda rozmowa coraz bardziej nas zbliża do siebie. Usłyszałam nawet takie słowa: zakochałem się w twoim głosie - powiedziała Wiesia "Super Expressowi".

Przed uczestniczką programu TVP niesamowita randka w... Luksemburgu. Dla innych Kwiatek ma jedną i prostą radę: - Życie mamy jedno i trzeba je fajnie przeżyć, a ja nie chcę być sama - zaapelowała w "Super Expressie"

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z5h72

ycipk-2z5h72
ycipk-2z5h72