Rozrywka"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała. Już nie jest blondynką

"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała. Już nie jest blondynką

"Sanatorium miłości": Wiesia zaszalała. Już nie jest blondynką
Źródło zdjęć: © East News | East News

31.07.2019 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiesia z "Sanatorium miłości" to królowa Instagrama. Niczym prawdziwa celebrytka pokazuje w sieci, jak wygląda jej życie. A to jest kolorowe. Ostatnio pochwaliła się nie tylko fotką w nowej fryzurze, ale również zdjęciem, na którym pozuje w mocno powycinanym stroju kąpielowym.

Wiesia Kwiatek, po udziale w programie "Sanatorium miłości", zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Nic dziwnego. Uczestniczka show TVP1 nie ustępowała bowiem humorem, wigorem i kondycją młodszym koleżankom. Chętnie brała udział we wszystkich zadaniach i nie bała się flirtować przed kamerami. Nie obce są też jej media społecznościowe. Emerytka, niczym prawdziwa celebrytka, prowadzi swój profil na Instagramie i systematycznie informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu.

Ostatnio Wiesia pokazała, jak spędza wakacje. Myli się jednak ten, kto myślał, że bohaterka pieli grządki na działce albo wyleguje się na leżaku z kłębkiem włóczki na kolanach. Otóż Kwiatek chętnie uczestniczy w imprezach, na których obowiązkowym strojem jest... bikini.

Wiesia nie ma żadnych kompleksów i udowadnia to na każdym kroku. Niczym nieskrępowana uczestniczka "Sanatorium miłości" nie tylko zaprezentowała się znajomym w mocno powycinanym kostiumie kąpielowym, ale również pochwaliła się fotką z imprezy w sieci. Ale to nie koniec szaleństw w jej życiu.

Kwiatek postanowiła przejść metamorfozę i diamentralnie zmienić kolor włosów. Po blond puklach nie ma już śladu. Teraz na głowie sympatycznej Wiesi króluje ciemny brąz. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także