Trwa ładowanie...
ycipk-43uqnc

"Sanatorium miłości": Kuracjusze na szybkich randkach

Jest już zwiastun kolejnego odcinka randkowego show TVP. Seniorzy wreszcie będą mieć okazję lepiej się poznać. Jak im pójdzie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek, najwyższy z uczestników "Sanatorium miłości" zainteresował większość pań
Marek, najwyższy z uczestników "Sanatorium miłości" zainteresował większość pań (Facebook.com)
ycipk-43uqnc

Speed dating to nowy coraz bardziej popularny sposób na poznawanie ludzi - grupa kobiet i mężczyzn spotyka się w jednym miejscu. Panie siedzą przy stolikach i po kolei podchodzą do nich pojedynczo panowie, mają kilka minut, by opowiedzieć o sobie i wypytać o to, co ich interesuje. Potem wszyscy wypełniają ankiety wskazując swoich faworytów i faworytki.

To pierwszy krok do zintegrowania uczestników "Sanatorium miłości", show który chwilowo zastąpił w ramówce Jedynki "Rolnika". W ostatnim odcinku poznaliśmy uczestników. I o ile kobiety wydają się sympatycznymi i wesołymi osobami, to panowie zdążyli już zrazić widzów swoimi absurdalnymi oczekiwaniami i niewybrednymi uwagami.

ycipk-43uqnc

Ze zwiastuna wynika, że już niektórzy wpadli sobie w oko, więc może robić się naprawdę ciekawie. Kurski już pochwalił się wynikami oglądalności. Kto wie, może "Sanatorium" stanie się hitem na miarę "Rolnika".

ycipk-43uqnc
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-43uqnc

ycipk-43uqnc
ycipk-43uqnc