Joanna z "Sanatorium miłości" wyznaje: "W Polsce seksu nie miałam". Otwarcie mówi też o orgazmie

Joanna zna sposób na wydłużenie orgazmu. Jej zdaniem, seks jest najlepszą formą komunikacji między partnerami
Joanna zna sposób na wydłużenie orgazmu. Jej zdaniem, seks jest najlepszą formą komunikacji między partnerami
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

10.02.2023 08:13, aktual.: 20.02.2023 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna z "Sanatorium miłości" przykuwa uwagę niebywałą urodą, ale i pewnością siebie. Atrakcyjna seniorka zaskoczyła niedawno wyznaniem na temat orgazmu w rozmowie z jednym z tabloidów.

Seniorzy z piątej edycji "Sanatorium miłości" odważnie przyznają, że szukają w życiu nie tylko przyjaciela, ale i partnera do miłosnych igraszek. Tak jak Dariusz, który otwarcie przyznał, że mógłby współżyć codziennie czy Joanna, która także nie ukrywa, że seks to ważna część jej życia. Była modelka, która wiele lat spędziła za oceanem, miała tam bogate życie nie tylko zawodowe, ale i osobiste.

Joanna ma za sobą nieudane małżeństwo, a także wieloletni toksyczny związek, w którym poza wielkim czuciem była też agresja, używki i uzależnienie od seksu. Mimo to ten ostatni wciąż stanowi istotną część życia uczestniczki programu TVP. Joanna w ostatniej rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że jest wymagającą partnerką, a w seksie interesuje ją nie tylko zbliżenie fizyczne, ale i emocjonalne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- [...] Seks jest jedną z najlepszych form komunikacji. Chociaż seks, który uprawiamy nie jest do końca spełnieniem. Bardziej wierzę w Isten, który jest połączeniem nie tylko fizycznym, ale odczuwaniem na każdym poziomie. Interesuje mnie tantra, gdzie jest połączenie intelektualne i spirytualne, emocjonalne. Wtedy seks jest nie tylko fizyczny, ale dotyka się duszy i energii partnera. To jest naprawdę inne odczucie - tłumaczyła w rozmowie z wspomnianą gazetą uczestniczka "Sanatorium miłości".

Joanna nie ukrywa, że na temat seksu jest doskonale wyedukowana, zarówno w praktyce, jak i teorii. Swoją wiedzą chętnie dzieliła się też z partnerami, by korzyści były obopólne. Jedną z nich był np. dłuższy orgazm.

- Przez lata przeczytałam wiele książek o seksie. Jedną nawet "ESO: Extended Sexual Orgasm" dawałam swoim narzeczonym. Warto się zapoznać. Przeczytamy w niej m.in. o tym, że orgazm może trwać nie parę sekund, ale naprawdę bardzo długo - zauważa atrakcyjna seniorka, która wyznała w rozmowie z tabloidem, że odkąd wróciła do Polski nie spotkała jeszcze odpowiedniego partnera, także seksualnego.

- Tutaj w Polsce jeszcze seksu nie miałam [...] - przyznała wprost. Myślicie, że udział w "Sanatorium miłości" coś zmienił w tej kwestii?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny) . Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)
Zobacz także