"Sanatorium miłości": Halina ma problemy zdrowotne. Musiała odpuścić

"Sanatorium miłości": Halina ma problemy zdrowotne. Musiała odpuścić

15.04.2020 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Halina z "Sanatorium miłości" nie mogła pojawić się na nagraniach do specjalnego odcinka programu. Wszystko przez ból, z jakim nie może sobie poradzić.

Halina Bernacka była jedną z najbardziej zranionych i doświadczonych przez życie bohaterek 2. edycji "Sanatorium miłości". Choć przed laty założyła wymarzoną rodzinę (wyszła za mąż i została mamą 3 dzieci), jej bajka szybko zmieniła się w koszmar.

- Mąż nie krzywdził mnie fizycznie, ale psychicznie. Brakowało mi bezpieczeństwa, zrozumienia, ciepła. Byłam samotna w małżeństwie - opowiadała w programie.

Po kilku latach, gdy jej najmłodsze dziecko przygotowywało się do Pierwszej Komunii Świętej, mąż Haliny oświadczył, że ją zostawia.

- Wyszedł, twierdząc, że mnie nigdy nie kochał, a ożenił się ze mną, żeby sobie poprawić byt - dodała.

Po gorzkich latach małżeństwa w końcu była gotowa na nową miłość. Niestety, nie udało jej się znaleźć drugiej połówki w "Sanatorium miłości". Mimo to nie żałuje decyzji o wzięciu udziału w show. Zyskała bowiem przyjaciółkę Iwonę, której zwierza się ze wszystkich swoich problemów.

"Sanatorium miłości": Władek nie płakał po Steni. Znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety

Ostatnio kuracjuszka przyznała się jej, że zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Coraz większe trudności sprawia jej bowiem chodzenie. To właśnie z powodu złego samopoczucia i trudności z poruszaniem nie pojawiła się na nagraniach do wielkanocnego odcinka "Sanatorium miłości" (zdjęcia i tak później odwołano z powodu pandemii koronawirusa).

Halina ma jednak nadzieję, że i z tymi kłopotami sobie poradzi. Wspiera ją nie tylko koleżanka z programu, ale również 3 dzieci i 6 wnucząt.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także