Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": drugi sezon podbił serca widzów. TVP zostawiła konkurencję w tyle

Drugi sezon "Sanatorium miłości" przeszedł do historii. Już teraz można powiedzieć, że podzielił sukces pierwszego i był telewizyjnym hitem niedzielnych wieczorów.

Share
"Sanatorium miłości": drugi sezon podbił serca widzów. TVP zostawiła konkurencję w tyleŹródło: Facebook.com
d1z1ysj

"Sanatorium miłości", format stworzony na fali sukcesu "Rolnik szuka żony", okazał się kolejnym w ofercie TVP. Randkowe show, tym razem o seniorach i skierowany w dużej mierze do seniorów, spotkało się ze sporym zainteresowaniem i sympatią widzów.

Stacja, zachęcona sukcesem pierwszej edycji (emitowanej w ubiegłym roku), postanowiła zrealizować kolejną. Bohaterowie drugiego sezonu ujęli widzów przebojowością i bezpośredniością. Barwne osobowości kuracjuszy przyciągały przed ekrany na tyle skutecznie, że telewizyjna Jedynka w czasie emisji była liderem oglądalności.

Zobacz wideo: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Z danych Nielsen Audience Measurement opublikowanych przez portal wirtualnemedia.pl wynika, że średnia oglądalność "Sanatorium miłości" wyniosła ok. 3,31 mln widzów. Jak podkreślają Wirtualne Media, to co prawda strata 190 tys. względem ubiegłego sezonu, ale Jedynka dzięki programowi utrzymywała pierwsze miejsce w wieczornym niedzielnym paśmie. Przypomnijmy, że początkowo program nadawany był o 21:15, później godzina została zmieniona na 20:15.

d1z1ysj

Drugie miejsce za Jedynką w niedzielne wieczory zajmował Polsat nadający program kabaretowy i serial "W rytmie serca", a podium zamykał TVN emitujący filmy fabularne.

"Sanatorium miłości" niewątpliwie ugruntowało mocną pozycję w ofercie TVP. Tym bardziej, że w przygotowaniu jest już trzecia edycja (stacja ogłosiła nabór uczestników - informacje na temat zgłoszeń znajdziecie pod tym adresem). To nie jedyna "randkowa" propozycja, jaką zobaczą widzowie. Na antenie TVP pojawi się również siódma edycja "Rolnik szuka żony". Zanim jednak to nastąpi, stacja pokaże zupełnie nowy program (choć prowadzony również przez Martę Manowską), "8 wspaniałych". Ośmiu singli ok. 40. roku życia będzie miało okazję zmienić w nim swoje dotychczasowe życie. Show startuje 22 marca.

Jesteście ciekawi? Oglądacie randkowe programy TVP?

d1z1ysj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z1ysj
d1z1ysj