Rozrywka"Sanatorium miłości": TVP ogłasza casting do trzeciej edycji

"Sanatorium miłości": TVP ogłasza casting do trzeciej edycji

"Sanatorium miłości": TVP ogłasza casting do trzeciej edycji
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Urszula Korąkiewicz

03.03.2020 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Druga edycja "Sanatorium miłości" zbliża się do finału. Na horyzoncie majaczy już jednak trzecia. TVP ogłasza do niej casting. Sprawdźcie, jak się zgłosić i jakie warunki trzeba spełnić.

"Sanatorium miłości" okazało się formatem na tyle trafionym w gusta widzów, że TVP zdecydowała o realizacji kolejnych edycji. Do końca zbliża się druga, a w przygotowaniu, ku zapewne uciesze fanów, jest już trzecia.

TVP ogłosiła castingi do kolejnej serii. Zainteresowani udziałem seniorzy mogą zgłaszać swoje kandydatury do 10 lipca. Zgłoszenia powinny zawierać zdjęcie, kilka słów o sobie oraz dane kontaktowe. Produkcja skontaktuje się z wybranymi osobami, które zostaną poproszone o nagranie krótkiej wizytówki w formie wideo. Uczestnicy zostaną wyłonieni w drugim etapie castingu, podczas indywidualnych rozmów.

Przypomnijmy, że do "Sanatorium miłości" zgłaszają się seniorzy w różnym wieku i bagażem doświadczeń, ale od nowej edycji muszą spełnić podstawowy warunek. Po nagłej śmierci jednego z najbardziej lubianych uczestników, Cezarego Mocka z pierwszej edycji produkcja wyciągnęła wnioski i wprowadziła kluczową zmianę przy selekcji uczestników.

Zgłaszający się do programu seniorzy oczywiście muszą być osobami stanu wolnego, które ukończyły 60 lat. Jedną z podstawowych wytycznych decydujących o ich przyjęciu do programu jest także stan zdrowia pozwalający na uczestnictwo, potwierdzony przez przedstawione aktualne badania lekarskie, dodatkowo zweryfikowane przez lekarza wskazanego przez producenta.

Zainteresowani udziałem mogą wysyłać zgłoszenia na adres sanatoriummilosci@tvp.pl. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem oraz na profilu programu na Facebooku.

Oglądacie "Sanatorium miłości"? Jesteście ciekawi finału drugiej serii i kolejnego sezonu?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także