Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": Awantura w show. Manowska nie mogła zapanować nad uczestnikami

"Sanatorium miłości" to pogodny program pokazujący jeden turnus w sanatorium grupy seniorów. Jednak nikt nie powiedział, że czasem nie będą latać iskry!

Share
Andrzej z "Sanatorium"
Andrzej z "Sanatorium"
d25dwkk

Tak się stało, gdy kuracjusze omawiali na porannym spotkaniu z Martą wydarzenia minionego dnia. Emocje wywołała dyskusja na temat zajęć tanecznych. Andrzej chciał zmienić choreografię ułożoną przez Jadzię. Ten temat poruszyła Marta Manowska.

- Szkoda was na te negatywne emocje -zaczęła zachęcać ich do zwierzeń.

- Wszystkim pasuje, jednej osobie nie pasuje, dla mnie to jest chore - powiedział zirytowany Zbyszek - problem jest zawsze z tobą! - dodał wprost do Andrzeja.

d25dwkk

Widać było, że postawa seniora oburzyła innych kuracjuszy. Wszyscy z podniesionymi głosami zaczęli się przekrzykiwać, by wyrazić swoją dezaprobatę.

Andrzej obrażony wstał i powiedział, że już nigdy nie zabierze głosu. Dowiedzieliśmy się także, że powiedział Jadzi (która jest tancerką!), że... nie potrafi ona tańczyć.

Marta Manowska próbowała załagodzić sytuację i namówić wszystkich na pogodzenie się. Jednak zamiast skruchy usłyszała od Andrzeja, że nie ma zamiaru tego komentować. Zauważyła, że nie pomogą tu żadne mediacje i zamknęła dyskusję słowami "nikt nie jest idealny".

Nowe twarze TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d25dwkk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25dwkk
d25dwkk