Trwa ładowanie...

Ryszard z "Sanatorium miłości" zrobił awanturę współlokatorowi. W sieci lawina komentarzy

W "Sanatorium miłości" robi się coraz ciekawiej. Pojawiają się pierwsze miłości, ale też kłótnie między uczestnikami. Ryszardowi nie spodobało się zachowanie Lesława. I wcale tego nie ukrywał.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W show TVP są już nawet awantury
W show TVP są już nawet awanturyŹródło: Screen TVP, Fot: Screen TVP
d3qeruy

Kolejny dzień w sanatorium pełny wrażeń. Producenci programu bardzo mocno starają się o to, by seniorzy się nie nudzili. Widzowie, zasiadając w niedzielny wieczór przed telewizorem, również nie mogą narzekać na nudę. W ostatnim odcinku doszło do spięcia. Ryszard pokłócił się z Lesławem.

ZOBACZ TAKŻE: Byliśmy na z kamerą na konferencji "Sanatorium miłości". Zobaczcie, jak się bawią seniorzy

Przypomnijmy, że chodziło o sytuację, w której Ryszard był wściekły na Leszka za to, że ten za późno wrócił do pokoju. Marudny uczestnik postanowił wszystko wygarnąć koledze z programu. Przygotował specjalną listę błędów.

d3qeruy

- Wracasz przed północą, potem telefon, SMS-y. (...) Nie masz pojęcia, jak mi to SMS-owanie do trzeciej nad ranem przeszkadzało. Jest taka funkcja, że można wyciszyć telefon. Pierwsze dni byly super, a teraz... Latałeś z tym telefonem jak dziecko z zabawką. Ja wszystko wypisałem - mówił nadąsany Ryszard i rzeczywiście wygranął resztę wspólokatorowi: - Wchodzi w butach do łazienki, zapomina drzwi zamykać, odbiera SMS-y późno w nocy. Potrafi kłamać, nie jest szczery. Ma więcej niż dwie twarze, ale nie 50, jak u tego filmowego bohatera.

Leszek miał ewidentnie dość, co też powiedział i nie zamierzał siedzieć cicho. Padły mocne słowa. Atmosfera poprawiła się dopiero podczas spotkania z Martą Manowską.

Widzowie do końca nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło i dali upust emocjom w mediach społecznościowych. Ryszard wcale nie poprawił swojego wizerunku po kolejnym odcinku, wciąż pod jego adresem pada, że jest największą marudą. "Szkoda mi Leszka, bo zamiast podkurować w sanatorium swoje zdrowie, to wyjedzie z nerwicą przez Ryszarda z wąsem" - kwitują internauci.

Widzieliście najnowszy odcinek "Sanatorium miłości"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3qeruy

Podziel się opinią

Share
d3qeruy
d3qeruy