Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": zobaczcie czołówkę 6. edycji

Zobaczcie czołówkę najnowszej edycji show "Rolnik szuka żony"! Już w niedzielę 8 września fani programu TVP obejrzą pierwszy odcinek show ukazującego miłosne "łowy" rolników. Panowie znajdą swoje drugie połówki?

Share
"Rolnik szuka żony": zobaczcie czołówkę 6. edycji
Źródło: Instagram.com
dx8rymu

"Rolnik szuka żony" to istny hit TVP. Telewizja Polska w 2014 r. ruszyła z dość zaskakującym formatem. Nikt nie podejrzewał, że poszukiwania drugiej połówki przez rolników okażą się aż tak ekscytujące i przyciągną przed ekrany telewizorów miliony widzów. A jednak. Show od pięciu lat znajduje się w ramówce TVP i wciąż cieszy niesłabnącą popularnością. Wygląda na to, że rolnicy mają w sobie "to coś". Niebawem rusza 6. edycja programu, który podbił serca Polaków. Zobaczcie czołówkę.

– Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – antidotum na licznie "miejskie" reality show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów na temat polskiej wsi i polskiego rolnika – mówił jeden z reżyserów programu Konrad Smuga. – Nasi bohaterowie to nowocześni i znający swoją wartość mężczyźni, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi odmienić swoje życie. Ich postawa może być zachętą dla innych, że warto walczyć o szczęście – twierdziła Anna Więckowska, współreżyserka serii.

dx8rymu

Pierwszy odcinek kolejnej serii programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już 8 września o godzinie 21:15 na antenie TVP 1. Będzie to 6. edycja niezwykle popularnego programu Telewizji Polskiej.

W roli prowadzącej jak zwykle zobaczymy Martę Manowską. Gwiazda telewizji niedawno uległa wypadkowi, ale nie wpłynęło to na datę premiery show.

dx8rymu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx8rymu
dx8rymu