Trwa ładowanie...
d125bzb

"Rolnik szuka żony". Kiedy premiera najnowszej edycji programu?

"Rolnik szuka żony" to program, który szybko podbił serca milionów Polaków. We wrześniu wystartuje jego 6. edycja. Kiedy obejrzymy pierwszy odcinek "Rolnika..."?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony". Kiedy premiera najnowszej edycji programu?
"Rolnik szuka żony". Kiedy premiera najnowszej edycji programu? (Instagram.com)
d125bzb

"Rolnik szuka żony" - kiedy nowe odcinki?

Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już 8 września o godzinie 21:15 na antenie TVP 1. Będzie to już 6. edycja niezwykle popularnego programu Telewizji Polskiej.

Program skutecznie odczarowuje negatywny obraz polskiej wsi. W dużej mierze dzieje się tak za sprawą prowadzącej program "Rolnik szuka żony", czyli Marty Manowskiej. Ostatnio gwiazda uległa groźnemu wypadkowi samochodowemu, a fani obawiali się, że premiera programu będzie przesunięta. W rozmowie z WP Manowska zdementowała te plotki i zapewniła, że pierwszy odcinek "Rolnika" obejrzymy planowo, czyli w niedzielę 8 września.

d125bzb

"Rolnik szuka żony" – kim są uczestnicy 6 edycji?

W najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" poznamy 5 nowych uczestników. Każdy z niecierpliwością czeka na odnalezienie tej jedynej, prawdziwej miłości.

Jednym z nich jest Sławomir, który pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Mężczyzna zajmuje się uprawą roli, jest też strażakiem. Jego pasją jest pszczelarstwo, interesuje się również motoryzacją. Sławek przedstawia się jako cierpliwy, spokojny i zdolny do pójścia na kompromis. Od 3 lat jest sam i twierdzi, że nie wyobraża sobie życia poza gospodarstwem.

Kolejnym uczestnikiem programu "Rolnik szuka żony" jest 28-letni Seweryn. Z wykształcenia rolnik, na co dzień pracuje na swoim 70-hektarowym gospodarstwie. Poznamy również Adriana, geodetę z Małopolski.

W "Rolnik szuka żony" zobaczymy dwójkę nieco starszych bohaterów. Będzie to 46-letni Waldemar z Mazowsza - organistę oraz ojca dwójki dzieci. Ostatnim uczestnikiem jest 42-letni Jakub, który razem z ojcem prowadzi 250-hektarowe gospodarstwo w Wielkopolsce.

d125bzb

Podziel się opinią

Share
d125bzb
d125bzb