Trwa ładowanie...
05-11-2016 13:55

"Rolnik szuka żony": Zbigniew zdradził powody wyboru Ireny

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” nie brakowało wzruszeń. Zbigniew, Marek, Łukasz, Monika i Szymon poinformowali swoich kandydatów i kandydatki o ostatecznych decyzjach. Wiele emocji, zwłaszcza w sieci, wzbudził wybór Zbyszka, który zdecydował się odrzucić Bogusię, z którą, wydawało się, połączyła go szczególna więź. Rolnik pojawił się w „Pytaniu na śniadanie”, by opowiedzieć o powodach swojej decyzji.

"Rolnik szuka żony": Zbigniew zdradził powody wyboru IrenyŹródło: ONS.pl
drpfzq0
drpfzq0

Zbigniew opowiedział o tym, co czuł, gdy musiał wybrać między Ireną a Bogusią. Choć spędzał więcej czasu z Bogusią, to właśnie Irena od początku spowodowała jego szybsze bicie serca. Chciał jednak dać szansę obu kobietom. Ostatecznie postanowił wybrać Irenę.

Mnie było niezmiennie ciężko powiedzieć kogo wybieram. Pani Bogusia jest wspaniałą kobietą, no ale tutaj, taki program, że tą jedną trzeba wybrać. Żadna by się nie zgodziła, żeby były tam dwie naraz. Mój wybór był zdecydowany, serce mi dyktowało, że idzie w stronę Irenki. Zdecydowanie wolałem Irenę, może tego tak nie okazywałem. Irena nic nie deklarowała, mnie było trudno, bo nie wiedziałem, czy ją interesuję - powiedział w „Pytaniu na śniadanie”.

Czy deklaracja Zbigniewa spotka się ze zrozumieniem internautów? Wielu z nich w zeszłym tygodniu nie mogło pogodzić się z wyborem rolnika.

drpfzq0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drpfzq0