Rozrywka"Rolnik szuka żony": Zbigniew Pyda został dziadkiem!

"Rolnik szuka żony": Zbigniew Pyda został dziadkiem!

"Rolnik szuka żony": Zbigniew Pyda został dziadkiem!
Źródło zdjęć: © Facebook.com

21.06.2017 14:42, aktual.: 21.06.2017 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas gdy młodsi uczestnicy "Rolnik szuka żony" stają przed ołtarzem i chwalą się informacjami o ciążach, 58-letni rolnik, którego poznaliśmy w show, ponownie został dziadkiem.

Zbigniew Pyda to uczestnik trzeciej edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie udało mu się znaleźć miłości życia, farmer stara się cieszyć ze szczęścia swoich dzieci. Ostatnio znów miał powody do świętowania, bowiem pod koniec maja br. został dziadkiem. Rolnik z Krowicy czekał na drugiego wnuka równie niecierpliwie jak na pierwszego, który do tej pory był oczkiem w głowie rodziny.

- Prawdziwy gospodarz rośnie z tego Gabrysia. Dostałem od niego na Dzień Dziadka poduszkę z haftem: "Super Dziadziuś", futerał na okulary i czekoladę. Bardzo się ucieszyłem! - pochwalił się na łamach "Rewii".

Syn rolnika, Krzysztof, został ojcem już trzy lata temu, choć jest najmłodszą pociechą Pydy. Wojciech, bo tak ma na imię nowo narodzone maleństwo, jest pierwszym dzieckiem córki Zbigniewa, 29-letniej Beaty, pielęgniarki z Lublina.

- Śliczny chłopak. Nasza krew! Nie mogę odżałować, że tego nie doczekała moja żona. Tak bardzo chciała mieć wnuki - przyznał Zbigniew w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że żona farmera, Elżbieta, zmarła pięć lat temu. Ze względu na osamotnienie po jej śmierci, Zbigniew zdecydował się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, jego poszukiwania przed kamerami nowej partnerki skończyły się fiaskiem.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także