ycipk-adzij8

"Rolnik szuka żony": Zbigniew Pyda został dziadkiem!

Podczas gdy młodsi uczestnicy "Rolnik szuka żony" stają przed ołtarzem i chwalą się informacjami o ciążach, 58-letni rolnik, którego poznaliśmy w show, ponownie został dziadkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Pyda z uczestniczkami "Rolnik szuka żony"
Zbigniew Pyda z uczestniczkami "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
ycipk-adzij8

Zbigniew Pyda to uczestnik trzeciej edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie udało mu się znaleźć miłości życia, farmer stara się cieszyć ze szczęścia swoich dzieci. Ostatnio znów miał powody do świętowania, bowiem pod koniec maja br. został dziadkiem. Rolnik z Krowicy czekał na drugiego wnuka równie niecierpliwie jak na pierwszego, który do tej pory był oczkiem w głowie rodziny.

- Prawdziwy gospodarz rośnie z tego Gabrysia. Dostałem od niego na Dzień Dziadka poduszkę z haftem: "Super Dziadziuś", futerał na okulary i czekoladę. Bardzo się ucieszyłem! - pochwalił się na łamach "Rewii".

Syn rolnika, Krzysztof, został ojcem już trzy lata temu, choć jest najmłodszą pociechą Pydy. Wojciech, bo tak ma na imię nowo narodzone maleństwo, jest pierwszym dzieckiem córki Zbigniewa, 29-letniej Beaty, pielęgniarki z Lublina.

ycipk-adzij8

- Śliczny chłopak. Nasza krew! Nie mogę odżałować, że tego nie doczekała moja żona. Tak bardzo chciała mieć wnuki - przyznał Zbigniew w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że żona farmera, Elżbieta, zmarła pięć lat temu. Ze względu na osamotnienie po jej śmierci, Zbigniew zdecydował się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, jego poszukiwania przed kamerami nowej partnerki skończyły się fiaskiem.

ycipk-adzij8

Zobacz także: Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" są parą? Reakcja prezenterki wiele zdradza

ycipk-adzij8

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-adzij8