Trwa ładowanie...

Rolnik znalazł żonę! Uczestnicy programu powiedzieli sakramentalne "TAK"

Program "Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje wśród telewidzów. Kwestionowane są zarówno powody, dla których bohaterowie biorą udział w show, jak i ich decyzje podejmowane na oczach tysięcy widzów. Cztery edycje obfitowały w liczne dramaty, a swój happy end miały jak do tej pory tylko dwie pary. Jak się okazało, do ich grona dołączyła właśnie kolejna, która co prawda poznała się na planie programu, jednak nie była brana pod uwagę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik znalazł żonę! Uczestnicy programu powiedzieli sakramentalne "TAK"Źródło: Facebook.com
d355rq4
d355rq4

Na nową drogę życia wkroczyli Kasia i Dawid z trzeciej edycji telewizyjnego hitu TVP. Ona była kandydatką Szymona, a on starał się o serce Moniki. Poznali się jeszcze na nagraniach w pałacu. Dawid niczym rycerz w lśniącej zbroi, wybawił Kasię z opresji, kiedy to uciekł jej pociąg i odwiózł dziewczynę do domu.

tvp
Źródło: tvp

Po zakończeniu ich przygody z programem, nawiązali kontakt i zostali parą. O swoich zaręczynach poinformowali telewidzów w odcinku finałowym, ku zaskoczeniu prowadzącej Marty Manowskiej. - Postanowiliśmy, że chcemy razem sobie ułożyć życie. Bóg tak postanowił skierować nas na wspólne tory i siedzimy tutaj. Spotkałem na swojej drodze miłość swojego życia - podsumował wówczas Dawid.

Jak widać, poza kamerami i telewizyjnym studiem połączyło ich prawdziwe uczucie, o którym marzyli, decydując się na uczestnictwo w programie "Rolnik szuka żony".

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d355rq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4