Trwa ładowanie...
d2x131f

"Rolnik szuka żony": Grzegorz i Anna pochwalili się ślubnym zdjęciem. Internauci od razu zaatakowali

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby internauci zasypali profil uczestników "Rolnik szuka żony" krytycznymi komentarzami. O co poszło tym razem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Grzegorz i Anna Bardowscy
Grzegorz i Anna Bardowscy (Facebook.com)
d2x131f

Anna i Grzegorz Bardowscy bez wątpienia wyrośli na największe gwiazdy wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Para nie tylko prowadzi swój kanał na YouTube oraz fanpage'a na Facebooku, ale od niedawna publikuje również prywatne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio małżonkowie pochwalili się fotką ze swojej sesji ślubnej, pod którą widniało następujące wyznanie (zachowano oryginalną pisownię): "ON: Rodzinny, troskliwy ojciec i mąż, pracowity, z głową na karku, miglanc- kiedy chodzi o prace domowe, myśliciel, smakosz - życia, potraw i trunków, komunikatywny, kochający ludzi, ceniący ciszę a zarazem dobrą zabawę, odpowiedzialny rolnik z iskierkami w lisich oczach :) Kocham Cię mężu!".

Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego (16 kwietnia obchodzili pierwszą rocznicę ślubu), gdyby nie fakt, że zdjęcie powstało ponad rok po ceremonii. Choć większość fanów doceniła wpis i fakt, że oboje bez trudu zmieścili się w swoje weselne kreacje, nie brakowało również krytycznych komentarzy pod adresem pary. Niektórzy internauci wytknęli Bardowskim, że wykonanie sesji po tak długim czasie jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z romantyzmem.

   Facebook.com
(Facebook.com)

*Zobacz także: Marta Manowska o "Rolniku": "To są szczęśliwe i trwałe związki" *

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2x131f

Podziel się opinią

Share
d2x131f
d2x131f