"Rolnik szuka żony": Grzegorz i Anna pochwalili się ślubnym zdjęciem. Internauci od razu zaatakowali

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby internauci zasypali profil uczestników "Rolnik szuka żony" krytycznymi komentarzami. O co poszło tym razem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz i Anna Bardowscy
Grzegorz i Anna Bardowscy (Facebook.com)
WP

Anna i Grzegorz Bardowscy bez wątpienia wyrośli na największe gwiazdy wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Para nie tylko prowadzi swój kanał na YouTube oraz fanpage'a na Facebooku, ale od niedawna publikuje również prywatne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio małżonkowie pochwalili się fotką ze swojej sesji ślubnej, pod którą widniało następujące wyznanie (zachowano oryginalną pisownię): "ON: Rodzinny, troskliwy ojciec i mąż, pracowity, z głową na karku, miglanc- kiedy chodzi o prace domowe, myśliciel, smakosz - życia, potraw i trunków, komunikatywny, kochający ludzi, ceniący ciszę a zarazem dobrą zabawę, odpowiedzialny rolnik z iskierkami w lisich oczach :) Kocham Cię mężu!".

Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego (16 kwietnia obchodzili pierwszą rocznicę ślubu), gdyby nie fakt, że zdjęcie powstało ponad rok po ceremonii. Choć większość fanów doceniła wpis i fakt, że oboje bez trudu zmieścili się w swoje weselne kreacje, nie brakowało również krytycznych komentarzy pod adresem pary. Niektórzy internauci wytknęli Bardowskim, że wykonanie sesji po tak długim czasie jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z romantyzmem.

Facebook.com
Podziel się
WP

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolniku": "To są szczęśliwe i trwałe związki"

WP

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP