"Rolnik szuka żony": widzowie nie wierzą w miłość Marleny i Seweryna

"Rolnik szuka żony": widzowie nie wierzą w miłość Marleny i Seweryna
Źródło zdjęć: © Youtube.com

04.11.2019 11:07, aktual.: 04.11.2019 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marlena i Seweryn to jedna z par, w której widzowie "Rolnik szuka żony" pokładali największe nadzieje. Niestety, teraz wszystko się zmieniło. Fani nie wierzą, że między nimi wybuchło prawdziwe uczucie. Ostatni odcinek tylko utwierdził ich w tym przekonaniu.

W "Rolnik szuka żony" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Ci, którzy na początku byli faworytami, teraz muszą mierzyć się z krytyką widzów. I odwrotnie. Do tej pierwszej grupy z pewnością zalicza się Seweryn, którego notowania u fanów programu mocno spadły. Na niechęć do niego złożyło się kilka sytuacji, jednak największy wpływ miało jego zachowanie wobec kandydatek.

W wyniku pewnych niedomówień i "oszustw" już na początku z programem pożegnały się dwie dziewczyny: Joanna i Diana. W gospodarstwie została tylko Marlena, która była najbardziej zdeterminowana i ponoć zakochana w chłopaku. Ponoć, bowiem widzowie "Rolnik szuka żony" mają pewne wątpliwości.

W ostatnim odcinku Seweryn i Marlena udali się na randkę nad jezioro. Niestety, nie było ani flirtu, ani romantycznych zwrotów akcji. Zamiast tego była poważna rozmowa i napięta atmosfera. 22-latka wypytywała rolnika o jego stosunek do dzieci. Zirytowała się, gdy usłyszała, że Seweryn chciałby mieć potomstwo.

- Wcześniej mówiłeś, że trzeba na to czasu, że nie wiesz. Teraz mówisz, że chcesz mieć dzieci - oburzyła się.

Takich sprzeczek było znacznie więcej. Para w ciągu kilkunastu minut zdążyła się pokłócić o wzajemne wady, wspólną przyszłość i przeprowadzkę na wieś. Czy tak zachowują się zakochani w sobie ludzie?

Podczas spotkania z najbliższymi i przyjaciółmi rolnika wcale nie było lepiej. Wszystkie ciocie Seweryna zgodnie stwierdziły, że Marlena, choć sympatyczna, jest stanowczo za młoda, by myśleć o poważnym związku i założeniu rodziny.

Widzowie w mig to wychwycili i podzielają zdanie bliskich rolnika. Nie wierzą, że między tym dwojgiem wybuchła prawdziwa miłość. Na facebookowym i instagramowym profilu programu nie brakuje komentarzy rozgoryczonych fanów.

"To nie jest partnerka dla Seweryna", "Nie będzie nic z tego, za młoda, gdzie ona na wieś na gospodarkę", "Z tej mąki chleba nie będzie", "Młodziutka jest, życia nie zna, myśli, że wszystko takie proste" - czytamy.

A co wy o tym sądzicie? Pasują do siebie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także