"Rolnik szuka żony": Widzowie nie mogli się doczekać, by poznać nowych uczestników

"Rolnik szuka żony": Widzowie nie mogli się doczekać, by poznać nowych uczestników
Źródło zdjęć: © Screen TVP | Screen TVP

23.04.2019 11:08, aktual.: 23.04.2019 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tradycyjnie już w Wielkanoc widzowie poznali nowych uczestników "Rolnik szuka żony". Jak co roku nie brakowało emocji. Jest jednak coś, czym widzowie są nieco zawiedzeni.

Fani "Rolnik szuka żony" są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Już podczas emisji każdego odcinka na profilach programu aż roi się od komentarzy. Internauci wymieniają się spostrzeżeniami na temat tego, co widzą na ekranie telewizorów.

Kiedy już przedstawiono wszystkich kandydatów, część widzów poczuła lekki niedosyt. W tej edycji również nie pojawiła się kobieta. Przypomnijmy, że w czwartej edycji hitowej produkcji TVP wzięła udział Małgorzata Sienkiewicz, która znalazła miłość w programie. Dziś jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pawłem Borysewiczem i ostatnio przywitali na świecie synka.

"Nie ma rolniczki", "Żadnej rolniczki tym razem?" - zauważają internauci i są nieco rozczarowani. Jednak mimo wszystko w komentarzach pojawiają się głosy, że zapowiada się naprawdę ciekawa edycja. Rolnicy zbierają mnóstwo pochlebnych komentarzy.

Już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także