Trwa ładowanie...
df7av7c

"Rolnik szuka żony": Widzowie nie mogli się doczekać, by poznać nowych uczestników

Tradycyjnie już w Wielkanoc widzowie poznali nowych uczestników "Rolnik szuka żony". Jak co roku nie brakowało emocji. Jest jednak coś, czym widzowie są nieco zawiedzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie poznali uczestników "Rolnik szuka żony"
Widzowie poznali uczestników "Rolnik szuka żony" (Screen TVP, Fot: Screen TVP)
df7av7c

Fani "Rolnik szuka żony" są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Już podczas emisji każdego odcinka na profilach programu aż roi się od komentarzy. Internauci wymieniają się spostrzeżeniami na temat tego, co widzą na ekranie telewizorów.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o stalkingu: "Nie zgadzam się na to, gdy problem zaczyna dotykać moich najbliższych"

Kiedy już przedstawiono wszystkich kandydatów, część widzów poczuła lekki niedosyt. W tej edycji również nie pojawiła się kobieta. Przypomnijmy, że w czwartej edycji hitowej produkcji TVP wzięła udział Małgorzata Sienkiewicz, która znalazła miłość w programie. Dziś jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pawłem Borysewiczem i ostatnio przywitali na świecie synka.

"Nie ma rolniczki", "Żadnej rolniczki tym razem?" - zauważają internauci i są nieco rozczarowani. Jednak mimo wszystko w komentarzach pojawiają się głosy, że zapowiada się naprawdę ciekawa edycja. Rolnicy zbierają mnóstwo pochlebnych komentarzy.

Już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony".

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c