Qaqwqwrqw

Małgosia z "Rolnik szuka żony" została mamą. Urodziła synka

Małgosia i Paweł zostali rodzicami. Rolniczka podzieliła się radosną wiadomością w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony" - Małgosia została mamą
"Rolnik szuka żony" - Małgosia została mamą (AKPA)
Qaqwqwrqw

U Małgosi i Pawła Borysewiczów wielkie zmiany. Młodzi małżonkowie powitali na świecie pierwsze dziecko. Fani od dłuższego czasu mogli obserwować także w mediach społecznościowych, jak przygotowują się do powiększenia rodziny. I w końcu, na profilu Małgosi na Instagramie pojawiła się radosna wiadomość – ich pociecha jest już na świecie!

- Daliśmy radę! Nasz wcale nie taki malutki owoc jest w naszych rękach! Boże dziękujemy za Rysia – napisała w poście na Instagramie.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz to jedna z najbardziej lubianych par z "Rolnik szuka żony". Rolniczka i jej wybranek nie ukrywali, że zgłosili się do programu, by znaleźć miłość. Mimo iż szybko pomiędzy nimi zaiskrzyło, nie spieszyli się z deklaracjami. Pewnym jednak było, że chcą razem iść przez życie.

Widzowie tym bardziej z zainteresowaniem śledzili dalsze losy pary. A po zakończeniu programu działo się u nich naprawdę dużo. Zaręczyny, wiadomość o ciąży, a później ślub i huczne wesele. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z uroczystości, posypało się mnóstwo gratulacji.

Qaqwqwrqw

Małgosia i Paweł od czasu do czasu pojawiali się w telewizji, wyjawiając, co się zmienia w ich życiu. W programie "Alarm" zdradzili pod koniec roku, jakie wybrali imię dla chłopca. - Urodzi nam się syn, a na imię damy mu Ryszard - wyznali.

Serdecznie gratulujemy rodzicom!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw