Trwa ładowanie...
d2laa0w

"Rolnik szuka żony": TVP szuka rolników do siódmej edycji

Jedna edycja dopiero się zaczęła, a na horyzoncie pojawia się już druga. Poszukujący miłości rolnicy i rolniczki już mogą wysyłać zgłoszenia do siódmej serii hitowego show TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska przybliża widzom losy kolejnych rolników
Marta Manowska przybliża widzom losy kolejnych rolników (Youtube.com)
d2laa0w

Akcja w szóstym sezonie "Rolnik szuka żony" rozkręciła się na dobre. Najnowsza seria już od początku wzbudzała sporo emocji wśród widzów, zwłaszcza że jak się okazało, jeden z rolników zdecydował nie zapraszać do gospodarstwa żadnej ze swoich kandydatek.

Pozostali farmerzy ugościli już swoje wybranki i zdążyli pokazać im uroki życia z dala od zgiełku miast. Codzienność na wsi to jednak przede wszystkim wytężona praca. Panie więc miały okazję przekonać się o tym w ostatnim odcinku, wykonując przydzielone przez gospodarzy zadania.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

d2laa0w

Na pierwszy rzut oka w domach rolników wszystkim udzielił się entuzjazm związany ze spotkaniami. Choć wszystkie panie zgodnie zapewniały, że dobrze się ze sobą dogadują, nie obyło się bez drobnych zgrzytów i widoczne są już pierwsze oznaki rywalizacji o względy farmerów.

Emocji nie brakuje, a TVP, jak się okazuje, postanawia skrzętnie to wykorzystać. Choć do końca szóstej serii programu jeszcze daleko, już podjęła decyzję o realizacji kolejnej. Na profilu show na Facebooku pojawiła się informacja, że produkcja już szuka nowych bohaterów i zachęca do nadsyłania zgłoszeń do siódmej edycji. Wszystko wskazuje na to, że sielska telewizyjna opowieść o rolnikach jeszcze długo nie zniknie z ekranów!

Zobaczcie wideo:

d2laa0w

Podziel się opinią

Share

d2laa0w

d2laa0w
d2laa0w