Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Co dalej z Waldemarem?

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" emocji było aż nadto! Jeden z uczestników, Waldemar, nie wybrał żadnej z kandydatek, które do niego przyjechały. Co teraz, czy zostanie w programie?

"Rolnik szuka żony": Co dalej z Waldemarem?Źródło: Facebook.com
d3icz5k
d3icz5k

Waldemar, 46-letni rolnik, od początku był zawiedziony, że dostał tak mało listów. W dodatku kandydatki, które do niego napisały, były starsze, niż się spodziewał (głównie w jego wieku, ale liczył na młodsze dziewczyny).

Gdy wybrał spośród listów kilka pań, te przyjechały do niego na spotkanie zapoznawcze, podczas którego miał wybrać te, które dołączą do niego na gospodarstwie. Jednak po raz pierwszy w historii programu uczestnik po rozmowach z kandydatkami nie wybrał ani jednej z nich! Co dalej z jego obecnością w show? Co ma kręcić ekipa?

"Tak, to prawda, takiej sytuacji jeszcze nie było, ale to tylko udowadnia, że scenariusz naszego programu pisze samo życie i nikt nie zmusza się do miłości. Ponieważ Waldemar nie zdecydował się na bliższe poznanie żadnej kandydatki, nie pojawi się już w nadchodzących odcinkach" - powiedziała w rozmowie z Interią osoba z produkcji programu.

To oznacza, że w programie zostało już tylko czterech rolników: Adrian, Jakub, Seweryn i Sławek. Oni wybrali swoje kandydatki i już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zobaczyć, jak im się podoba na wsi.

d3icz5k

Po ostatnim odcinku w sieci wybuchło oburzenie: jedni bronili decyzji Waldka podkreślając, że nie traci czasu - swojego i pań, a inni wytykali mu, że jest wybredny. Jak uważacie, postąpił słusznie?

d3icz5k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icz5k