Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" TVP. Stanisław dokonał wyboru. Roksana cała we łzach

Po bardzo długim oczekiwaniu zarówno dziewczyn zaproszonych na gospodarstwo, jak i widzów, Stanisław oznajmił, jaką podjął decyzję. Nie obyło się bez łez.

Share
Wszystkie trzy dziewczyny zadeklarowały, że chcą, by Stanisław je wybrał
Wszystkie trzy dziewczyny zadeklarowały, że chcą, by Stanisław je wybrał
d1sz3om

Stanisław to uczestnik ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", do którego zgłosił się, by znaleźć drugą połówkę. Do majętnego i przystojnego rolnika przyszły setki listów. Rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy atrakcyjne dziewczyny: Roksanę, Olę i Teresę. Niestety podczas ich pobytu nie wykazał się większym entuzjazmem wobec żadnej z nich, każdą traktował tak samo, nie zdradzając się z emocjami.

Dziewczyny do końca nie wiedziały, którą z nich wybierze. Ola podejrzewała, że żadną, a Roksana stawiała na Teresę. Jaki był zatem ostateczny wybór Stanisława? Niestety nie wybrał żadnej z kandydatek.

d1sz3om

- Bardzo wam dziękuję za to, że przyjechałyście. Myślę, że bardzo się polubiliśmy. Mam wrażenie, że bardzo dobrze was poznałem, jednak zabrakło mi czegoś, co by się zadziało w sercu. Dlatego proponuję, żebyśmy zostali przyjaciółmi - wytłumaczył się.

Roksanę na chwilę przerosły emocje
Roksanę na chwilę przerosły emocje

Rozczarowane dziewczyny, które chwilę wcześniej jednym głosem mówiły, że chcą zostać wybrane przez rolnika, stwierdziły, że teraz po prostu muszą się spakować i wyjechać.

- Lepsza szczera przyjaźń niż nieszczera miłość - stwierdziła Roksana, ocierając łzy, które popłynęły pod wpływem emocji.

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy w programie nie tworzy się żadna relacja, ponieważ nie ma najmniejszego sensu wybierać kogoś wbrew sercu. Jednak widzowie z pewnością będą rozczarowani, że po tylu nużących godzinach oglądania altanki Stanisława, nie dostaną żadnego happy endu.

d1sz3om

Liczyliście na to, że wybierze którąś z dziewczyn?

Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1sz3om

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sz3om
d1sz3om