Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" TVP. Podczas finału zabrakło tylko jednej osoby, wiemy dlaczego!

Za nami finałowy odcinek "Rolnik szuka żony". Pożegnaliśmy się z rolniczkami, rolnikami i ich kandydatami. Ale widzowie nie mieli szansy zobaczyć po raz ostatni tylko jednej osoby z ósmej edycji programu. Kogo i dlaczego?

październik 2021, TVP, "Rolnik szuka żony" - 8. edycja, Krzysztof, Elżbieta, Kamilpaździernik 2021, TVP, "Rolnik szuka żony" - 8. edycja, Krzysztof, Elżbieta, KamilFot: AKPA
d1c7kw0
d1c7kw0

Podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" nie brakło emocji. Zobaczyliśmy na wizji zaręczyny Kamila i Joasi. Elżbieta z poruszeniem opowiadała o rozstaniu z Markiem. Kasia konfrontowała się z Krzysztofem po jego nieeleganckim zachowaniu. Zauważyliście, że zabrakło jednej uczestniczki i nawet nikt o tym nie powiedział?

Chodzi o Swietłanę, panią z Białorusi, która była kandydatką Krzysztofa. Kobieta po wysłaniu listu została zaproszona do kolejnego etapu, ale nie mogła przyjechać z tak daleka. "Spotkali się" zatem na wideoczacie. Po tej rozmowie rolnik zaprosił ją na gospodarstwo. Tam jednak wyraźnie widać było, że nie pasują do siebie. Swietłana wróciła do domu.

Na zdjęciach z finału opublikowanych wcześniej przez agencję fotograficzną widzimy Krzysztofa, który siedzi przed laptopem. Mogliśmy się domyślać, że rozmawia w ten sposób ze Swietłaną. Jednak podczas finałowego odcinka nie zobaczyliśmy tej rozmowy, nikt się o niej nawet nie zająknął.

październik 2021, TVP, "Rolnik szuka żony" - 8. edycja, Krzysztof
Krzysztof podczas finału nagrywanego w październiku 2021 r. Fot: AKPA
aa
Swietłana

Od osoby związanej z produkcją dowiedzieliśmy się, że do rozmowy doszło i została ona nagrana, ale ostatecznie niewyemitowana. Dlaczego? Stwierdzono, że nie wnosi ona niczego do odcinka i mając ograniczony czas, zdecydowano poświęcić go więcej Kasi, a nie Swietłanie.

d1c7kw0

Żałujecie, że nie zobaczyliście jej jeszcze raz?

Jacek Jelonek: "Program "Prince Charming" wnosi coś dobrego!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1c7kw0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c7kw0