Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": przyjaźń kwitnie. Uczestniczki pochwaliły się wspólnymi zdjęciami

Okołoświąteczny okres to najlepszy czas na spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Uczestniczki "Rolnika" wiedzą o tym najlepiej!

Share
"Rolnik szuka żony": przyjaźń kwitnie. Uczestniczki pochwaliły się wspólnymi zdjęciami
Źródło: Instagram.com
d3lkbn5

Historia programu "Rolnik szuka żony" niejednokrotnie pokazała już, że uczestnicy wynosili z niego nie tylko miłość i nadzieję na nowe związki, ale także przyjaźń. Marta Manowska przyznawała również, że cała ekipa jest jedną, stale powiększającą się rodziną.

W szóstej edycji powiększyła się o sporo barwnych osobowości. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kandydatki rolników. Szybko okazało się, że panie znalazły wspólny język i się polubiły. Zdarzało się, że nawet wolały przeznaczyć wolny czas na gospodarstwie na poznawanie siebie nawzajem niż zabieganie o względy farmerów.

Zobacz wideo: Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"

Jak się okazało, nić sympatii nawiązała się nie tylko między tymi, które pojawiły się na konkretnych gospodarstwach. Niedawno pisaliśmy, że przyjaźń połączyła Dianę, kandydatkę Seweryna i Natalię, kandydatkę Sławomira. Dziewczyny relacjonowały wspólne spotkania w mediach społecznościowych. Pokazywały też, że często widują się z kandydatką Adriana, Wiolą.

"Paczka" jest jednak jeszcze większa. Diana, która pochodzi z Suwałk, zaprosiła koleżanki do położonego niedaleko Augustowa. Na Instagramie pochwaliła się kilkoma zdjęciami z "nieprzypadkowego" świątecznego spotkania z Wiolą właśnie i… Agatą. Koleżanki nie pozostały jej dłużne i też pochwaliły się kilkoma wspólnymi zdjęciami.

Jak widać, przyjaźń rozkwita. To najlepszy dowód, że "Rolnik" łączy ludzi, choć… nie zawsze w pary.

d3lkbn5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lkbn5
d3lkbn5