Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": pierwsze konflikty i rozczarowania

Do rolników na ich gospodarstwa przyjechały kandydatki. Po pierwszych niezręcznych chwilach powitania panie miały okazję poznać rodziców i domy uczestników. Jak poszło?

"Rolnik szuka żony": pierwsze konflikty i rozczarowaniaŹródło: Facebook.com
d4lrn0l
d4lrn0l

Dziewczyny na "obcym" terenie w większości już nie czuły się tak pewnie. Musiały się oswoić z nowymi pokojami, współlokatorkami oraz dobrze wypaść przed rodzicami rolników.

Wśród pań, które przyjechały do Seweryna dało się wyczuć napięcie. Marlena, Asia i Diana zdążyły się delikatnie skonfliktować jeszcze podczas ostatniego spotkania. Asia twierdzi, że Marlena nie była zadowolona z jej obecności w programie. Marlena z kolei ma do zarzucenia Asi ciągły zły humor… Chwilami można się zastanowić, czy to wciąż "Rolnik" czy już "Love Island". Marlena otwarcie przyznała, że "będzie rywalizacja!".

O wiele lepiej dogadały się kandydatki Jakuba. Rozmawiały i widać było, że są zrelaksowane i dobrze czują się w jego domu. Co ciekawe, Jakub w rozmowie na prywatności z Martą Manowską powiedział, że… myślał, że jedna z jego kandydatek wygląda inaczej. Czuć było nutkę rozczarowania…

Sławek, który początkowo wydawał się nieśmiałym i wycofanym facetem, z humorem oprowadzał dziewczyny po swoich włościach. One czuły się swobodnie, zaglądały w zakamarki, rozmawiały z rodzicami.

d4lrn0l

Z kolei u Adriana już od pierwszej minuty "na prowadzenie" wysunęła się Agata. Najbardziej wygadana, śmiało zajmuje uwagę i czas rolnika. Nieśmiała Wioleta nie reaguje, a Ilona, która dopiero teraz poznała dziewczyny, nie wydaje się zadowolona.

Przypominamy, że zostało już niestety tylko czterech rolników. Waldemar zrezygnował z udziału po tym, jak nie znalazł żadnej interesującej go wybranki.
W kolejnym odcinku zobaczymy pierwsze poranki, zadania i randki, już za tydzień!

d4lrn0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrn0l