Trwa ładowanie...
d3lm7xy

"Rolnik szuka żony": Nikt nie dawał im szans. Utarli wszystkim nosa

Łukasz i Agata w 5. edycji "Rolnik szuka żony" wywołali mnóstwo emocji. Choć na początku nikt nie wierzył w szczere zamiary farmera, okazuje się, że ich związek kwitnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są zakochani po uszy
Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są zakochani po uszy (Facebook.com)
d3lm7xy

"Rolnik szuka żony" pomaga farmerom znaleźć miłość. Nie zawsze to wychodzi, ale program TVP może pochwalić się kilkoma sukcesami. Znajomość w programie jest początkiem coraz częściej wielkiej miłości. Tak jak w przypadku Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony" sukcesem Kurskiego? "Wszystkie stacje zazdroszczą zaangażowania"

Łukasz był od samego początku wpatrzony w Agatę. Można śmiało powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. W trakcie programu bohater show podpadł widzom. Sędrowski złamał serce Paulinie (inna uczestniczka), która również walczyła o jego względy. Wówczas wylało się na niego wiadro hejtu.

d3lm7xy

Kilka miesięcy po programie Agata i Łukasz pokazują, że ich relacja jest wyjątkowa. Agata pochwaliła się nawet zdjęciem z okazji Walentynek. Romantyczny kadr okrasiła wzruszającymi słowami.

"Miłość dodaje skrzydeł, zapiera dech w piersiach, daje siłę ,aby każdy dzień spędzony razem wyrył w sercu niezapomniany ślad. Czy to jawa, czy sen? My nie chcemy się budzić, chcemy trzymać się za ręce, spełniać marzenia, być dla siebie, tak po prostu być" - czytamy.

W komentarzach próżno szukać hejtu. Jak kilka miesięcy temu. Wszyscy kibicują parze z "Rolnika" i czekają na kolejne kroki w ich związku.

d3lm7xy

Podziel się opinią

Share

d3lm7xy

d3lm7xy