Trwa ładowanie...
ycipk-rfnga9

"Rolnik szuka żony 5": Łukasz pochwalił się swoim akordeonem. Agata była zachwycona

Uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony" przygotował dla swojej rodziny świąteczną niespodziankę. Wyciągnął akordeon i udowodnił, że drzemie w nim muzyczny talent. Jego narzeczona nie kryła dumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata od początku programu była faworytką Łukasza
Agata od początku programu była faworytką Łukasza (Youtube.com)
ycipk-rfnga9

Dla Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak te święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Para po raz pierwszy spędziła je wspólnie w gospodarstwie rolnika. Nie brakowało rodzinnej atmosfery, bogato ozdobionej choinki i góry prezentów. Aby nadać temu wszystkiemu jeszcze bardziej szczególny charakter, farmer z Lipowca zafundował najbliższym kilka niespodzianek. Jedną z nich był... jego występ.

Tuż po wigilijnej wieczerzy Łukasz postanowił wprowadzić swój plan w życie. Poprosił całą rodzinę, aby ta zgromadziła się przy choince. Nie chodziło mu jednak o rozdawanie podarunków. Rolnik zasiadł na środku, wyciągnął swój akordeon i zaczął grać. W repertuarze oczywiście polskie kolędy i pastorałki.

ycipk-rfnga9

Zachwytu nie kryły nie tylko dzieci Łukasza z poprzednich związków (12-letnia Adrianna i 8-letni Antoni), ale również jego ukochana. Agata zasiadła w pierwszym rzędzie i ze wzruszeniem obserwowała popisy narzeczonego. Ktoś jeszcze wątpi w tę miłość?

ycipk-rfnga9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-rfnga9

ycipk-rfnga9
ycipk-rfnga9