Qaqwqwrqw

"Rolnik szuka żony 5": Łukasz pochwalił się swoim akordeonem. Agata była zachwycona

Uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony" przygotował dla swojej rodziny świąteczną niespodziankę. Wyciągnął akordeon i udowodnił, że drzemie w nim muzyczny talent. Jego narzeczona nie kryła dumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata od początku programu była faworytką Łukasza
Agata od początku programu była faworytką Łukasza (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Dla Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak te święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Para po raz pierwszy spędziła je wspólnie w gospodarstwie rolnika. Nie brakowało rodzinnej atmosfery, bogato ozdobionej choinki i góry prezentów. Aby nadać temu wszystkiemu jeszcze bardziej szczególny charakter, farmer z Lipowca zafundował najbliższym kilka niespodzianek. Jedną z nich był... jego występ.

Tuż po wigilijnej wieczerzy Łukasz postanowił wprowadzić swój plan w życie. Poprosił całą rodzinę, aby ta zgromadziła się przy choince. Nie chodziło mu jednak o rozdawanie podarunków. Rolnik zasiadł na środku, wyciągnął swój akordeon i zaczął grać. W repertuarze oczywiście polskie kolędy i pastorałki.

Qaqwqwrqw

Zachwytu nie kryły nie tylko dzieci Łukasza z poprzednich związków (12-letnia Adrianna i 8-letni Antoni), ale również jego ukochana. Agata zasiadła w pierwszym rzędzie i ze wzruszeniem obserwowała popisy narzeczonego. Ktoś jeszcze wątpi w tę miłość?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw