Trwa ładowanie...
dq7nc4o

"Rolnik szuka żony": nieciekawy finał burzliwego sezonu

Podczas ostatniego odcinka programu "Rolnik szuka żony" rolnicy skonfrontowali się z uczestniczkami, także tymi, które odrzucili. Obyło się bez wyznań i większych dramatów. Trochę szkoda, bo po tak burzliwym sezonie spodziewaliśmy się nieco bardziej emocjonującego finału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za nami finał 6. sezonu programu "Rolnik szuka żony"
Za nami finał 6. sezonu programu "Rolnik szuka żony" (Materiały prasowe)
dq7nc4o

Tak jak się spodziewaliśmy po przedostatnim odcinku, Sławkowi nie wyszło z Martą. rolnik wyjaśnił, dlaczego: - Ta iskierka, która się rozpaliła na początku, potem powinna się powiększać. Tak się nie stało.

Marta, słysząc to, powiedziała: - No, wreszcie się dowiedziałam.

Rolnik szuka żony - Sławomir

Sławomir powiedział o Natalii, że początkowo wpadła mu w oko, ale "im bliżej ją poznawał, tym inne uczestniczki zyskiwały". Natalia uznała, że jeśli nie wyszło mu z żadną z trzech kobiet, które były kandydatkami na jego partnerkę, to coś jest z nim nie tak.

Dlaczego Sławkowi nie wyszło z Martą? Jego zdaniem "nie zgrało się w czasie". Powiedział, że nie czuł, że Marta jest osobą stateczną i pewną.
- Jeździłam i chciałam pomagać, a on od początku był niezdecydowany – powiedziała Marta.

Sławek wyznał, że odezwała się do niego kobieta, która oglądała program i to w tę relację chce się teraz angażować.

dq7nc4o

Rolnik szuka żony - Ania i Kuba

Ania i Kuba są ze sobą i wspólnie opiekują się synem Ani. Początkowo kobieta obawiała się, że jej syn nie zaakceptuje nowego partnera matki, ale chłopak znalazł z nim wspólny język.

Kuba wyznał już Ani miłość: - Byłem akurat w wylewnym nastroju – wyjaśnił. Ale Ania nie odpowiedziała mu tego samego. Nie jest jeszcze na to gotowa. - Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależy mi na nimi i chciałabym, by był ze mną szczęśliwy – powiedziała.

Rolnik szuka żony - Waldemar

W programie pojawił się też Waldek, rolnik, który odrzucił wszystkie listy od potencjalnych partnerek. Wyjaśnił, dlaczego tak postąpił. Problemem był wiek – nie chciał starszej od siebie kobiety.

dq7nc4o

Rolnik szuka żony - Adrian i Ilona

Adrian to uczestnik, który zwodził wszystkie swoje kandydatki. Długo nie mógł się zdecydować, bo chciał wszystkim dać takie same szanse.
- Z Wiolą się fajnie rozmawia, ale nie ma tej iskry i raczej nie będzie – powiedział, ale nie odesłał jej od razu.

Dobrze czuł się z Agatą, przytulał ją na randce i zdawał się być zainteresowany. Ale ostatecznie wybrał Ilonę.

dq7nc4o

- Początki były trudne – powiedział Adrian. Ale Ilona nie ma do niego żalu o to, że adorował wszystkie kandydatki. Powiedziała, że gdy kamery wyjechały, wtedy go poznała lepiej. Teraz często u niego bywa: - Nie lubię stamtąd wyjeżdżać. To jest ktoś, na kogo czekałam tyle czasu.

Rolnik szuka żony - Seweryn

Gdy na kanapie zasiadł Seweryn, wszyscy liczyli na silne emocje podczas konfrontacji. Najpierw rolnik połączył się przez tablet z Joanną, która powiedziała, że jest zaręczona i w 12. tygodniu ciąży. Powiedziała, że nie ma żalu o to, że została odrzucona przez rolnika i stwierdziła, że to wina intryg Marleny.

Diana też nie miała żalu do Seweryna. Rolnik doszedł do wniosku, że może powinien podjąć inną decyzję.

dq7nc4o

Później skonfrontowała się z nim Marlena. W przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie byli świadkami burzliwej awantury między nimi. Po serii wyzwisk, ataków i krzykach para się rozstała. W ostatnim odcinku obyło się bez większych dramatów. Choć po Marlenie widać było, że targają nią emocje, dziewczyna się hamowała.

- Ja najbardziej liczę na słowo "przepraszam" od Seweryna – powiedziała. On też domagał się przeprosin. Ale dziewczyna chciała, by to on był pierwszy. Seweryn w końcu przeprosił.

Marlena wyparła się wszelkich manipulacji i powiedziała, że to Seweryn kazał jej kłamać. Po rozmowie z rolnikiem zdradziła, że ma nowego chłopaka.

Finał 6. sezonu nieco rozczarowuje. Tylko dwóch rolników znalazło sobie partnerki. A po emocjonującym półfinale konfrontacje wypadły zachowawczo i nieszczerze.

dq7nc4o

Podziel się opinią

Share

dq7nc4o

dq7nc4o