Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Natalia pokazała zdjęcie sprzed lat. "Znalazłam małą Natalkę"

Choć szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" przeszła już do historii, Natalia, która była jej uczestniczką, wciąż jest w kontakcie z fanami. Ostatnio pochwaliła się im zdjęciem z rodzinnego albumu.

"Rolnik szuka żony": Natalia pokazała zdjęcie sprzed lat. "Znalazłam małą Natalkę"Źródło: kadr z programu
d25m6vx
d25m6vx

"Rolnik szuka żony" to program, do którego uczestnicy zgłaszają się głównie w poszukiwaniu miłości. Nie wszystkie jednak związki powstające na planie show kończą się happy endem. Bohaterowie często zamiast miłości, znajdują długotrwałą przyjaźń. Marta Manowska przy każdej kolejnej edycji powtarza, że ekipa "Rolnik szuka żony" jest jedną, wciąż powiększającą się rodziną i wielu uczestników łączą silne więzy.

Potwierdzeniem słów prowadzącej jest często aktywność bohaterów w sieci. Bo przychodząc do programu nieznane szerszej publiczności osoby zyskują coś jeszcze – rozpoznawalność. Uczestnicy często po udziale w programie cieszą się dużą popularnością i przyciągają spore grono fanów, którzy śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. To właśnie tam mogą dowiedzieć się, jak potoczyły się dalsze losy rolników i ich kandydatek, a także kto z bohaterów do dziś utrzymuje kontakt.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Szczególnie burzliwą była ostatnia, szósta edycja, która ostatecznie zakończyła się tylko jednym szczęśliwym związkiem, Ilony i Adriana. Nie da się jednak ukryć, że dynamiczne wydarzenia przyniosły pozostałym bohaterom nieco sławy, którą teraz wykorzystują w sieci. Jedną z aktywniejszych uczestniczek jest Natalia, która była kandydatką Sławomira. Choć szybko wpadła rolnikowi w oko, to nie zaiskrzyło między nimi na tyle, by chcieli dalej rozwijać znajomość.

d25m6vx

Natalia jednak nieoczekiwanie znalazła wśród innych uczestniczek przyjaciółki. Niewątpliwie szczególnie silna więź połączyła ją z Dianą, która z kolei była kandydatką Seweryna. Obie dziewczyny często chwalą się zdjęciami ze wspólnych spotkań na swoich profilach na Instagramie. To jednak nie jedyne ciekawostki, jakie można tam znaleźć. Natalia pokazała ostatnio zdjęcie z dzieciństwa. Wpisała się tym samym we wciąż trwający trend pokazywania przez celebrytów fotek z przeszłości, szczególnie z lat dziecięcych.

Na profilu uczestniczki "Rolnik szuka żony" zagościło więc zdjęcie uśmiechniętej dziewczynki w kolorowym wdzianku. Natalia dodatkowo żartobliwie dziwiła się w opisie upływowi czasu. Nie trzeba było długo czekać, by internauci skomplementowali fotkę. A jak wam się podoba to wspomnienie?

d25m6vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25m6vx