Trwa ładowanie...
d4i0l2i

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki programu świętują urodziny pomimo pandemii koronawirusa

Diana i Natalia, uczestniczki ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", najwidoczniej nie przejmują się panującą pandemią koronawirusa. Kobiety spotkały się, by celebrować urodziny jednej z nich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony". Uczestniczki lekceważą zalecenia?
"Rolnik szuka żony". Uczestniczki lekceważą zalecenia? (Instagram.com)
d4i0l2i

Diana i Natalia zdobyły popularność, biorąc udział w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak każda z osób decydująca się na wystąpienie w show TVP, uczestniczki zamierzały znaleźć tam miłość swojego życia. Zdecydowanie znalazły przyjaźń, którą kontynuują po zakończeniu przygody z programem.

ZOBACZ TAKŻE: Seweryn z "Rolnika" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Na co dzień dzieli je aż 600 km. Diana i Natalia bardzo dbają jednak o swoją znajomość. Kobiety poznały się w hotelu, już na samym początku programu, gdy zakwaterowano je w jednym pokoju.

d4i0l2i

Ostatnio jednak ich zachowanie wzbudziło niemałe kontrowersje w sieci. Natalia odwiedziła Dianę z okazji jej 30. urodzin, lekceważąc zalecenia polskich władz o pozostanie w domach ze względu na pandemię koronawirusa.

Na szczęście uczestniczki "Rolnika szuka żony" asekuracyjnie miały na sobie maseczki i rękawiczki.

"'Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny' dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, którym była Twoja obecność" - napisała Diana pod ich wspólnym zdjęciem.

Zdania internautów na temat zachowania kobiet są podzielone. Czy to spotkanie było konieczne czy wystarczyło do siebie po prostu zadzwonić?

d4i0l2i

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4i0l2i

Podziel się opinią

Share

d4i0l2i

d4i0l2i