"Rolnik szuka żony". Uczestniczki programu świętują urodziny pomimo pandemii koronawirusa

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki programu świętują urodziny pomimo pandemii koronawirusa
Źródło zdjęć: © Instagram.com

29.03.2020 18:40, aktual.: 30.03.2020 06:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Diana i Natalia, uczestniczki ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", najwidoczniej nie przejmują się panującą pandemią koronawirusa. Kobiety spotkały się, by celebrować urodziny jednej z nich.

Diana i Natalia zdobyły popularność, biorąc udział w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak każda z osób decydująca się na wystąpienie w show TVP, uczestniczki zamierzały znaleźć tam miłość swojego życia. Zdecydowanie znalazły przyjaźń, którą kontynuują po zakończeniu przygody z programem.

Na co dzień dzieli je aż 600 km. Diana i Natalia bardzo dbają jednak o swoją znajomość. Kobiety poznały się w hotelu, już na samym początku programu, gdy zakwaterowano je w jednym pokoju.

Ostatnio jednak ich zachowanie wzbudziło niemałe kontrowersje w sieci. Natalia odwiedziła Dianę z okazji jej 30. urodzin, lekceważąc zalecenia polskich władz o pozostanie w domach ze względu na pandemię koronawirusa.

Na szczęście uczestniczki "Rolnika szuka żony" asekuracyjnie miały na sobie maseczki i rękawiczki.

"'Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny' dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, którym była Twoja obecność" - napisała Diana pod ich wspólnym zdjęciem.

Zdania internautów na temat zachowania kobiet są podzielone. Czy to spotkanie było konieczne czy wystarczyło do siebie po prostu zadzwonić?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (262)
Zobacz także