Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Martyna Szakiewicz pokazała fotkę z porodówki. "Nasze pierwsze wspólne zdjęcie"

Paweł z "Rolnik szuka żony" wreszcie jest szczęśliwy. Jest dumnym mężem i ojcem trójki pociech. Z okazji Wielkanocy jego żona Martyna opublikowała zdjęcie, na którym widzimy pierwsze chwile życia ich córki. Piękna pamiątka!

"Rolnik szuka żony": Martyna Szakiewicz pokazała fotkę z porodówki. "Nasze pierwsze wspólne zdjęcie"Źródło: Facebook.com
d3iiyqq
d3iiyqq

Choć nie znalazł wybranki w "Rolnik szuka żony", a miłość do uroczej słupszczanki poznanej przed kamerami wygasła, Paweł Szakiewicz nie porzucił marzeń o założeniu rodziny. Wciąż miał nadzieję, że znajdzie kobietę swojego życia - nie zamierzał się jednak spieszyć. Nie jest tajemnicą, że w rodzinnym Braniewie uchodził na najlepszą partię, a po rozstaniu z Natalią Wodzinowską grono fanek zaczęło się jeszcze powiększać. On sam jednak ze spokojem gasił ich entuzjazm, tłumacząc się brakiem czasu na miłość.

ZOBACZ WIDEO: Marta Manowska chce zostać mamą. Ale nie będzie dziecka bez ślubu

Dopiero kilka lat temu, gdy jego nowy biznes zaczął przynosić zyski, postanowił zadbać o swoje sprawy sercowe. Szczęście okazało się być tuż za płotem. Urocza sąsiadka na tyle zawróciła w głowie młodemu sołtysowi, że ten zdecydował się związać z nią na stałe.

W 2016 r. odbył się huczny ślub Pawła i Martyny Mateckiej. Małżonkowie nie czekali długo z powiększeniem rodziny. Żona rolnika ma już synka Jasia z poprzedniego związku, a pod koniec 2018 r. na świecie pojawił się jego młodszy brat Staś. Na tym nie koniec. 12 września 2019 r. Szakiewiczowie zostali rodzicami małej Antoniny.

d3iiyqq

Z okazji Wielkanocy Martyna opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed dokładnie 7 miesięcy, gdy przebywała ze swoją najmłodszą pociechą na porodówce.

"Chyba nasze pierwsze wspólne zdjęcie, a "ciotka" zaraz zacznie 7 miesiąc Naszej wspólnej przygody" - podpisała fotkę.

Piękna pamiątka!

d3iiyqq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iiyqq