Trwa ładowanie...
d4fhpap

"Rolnik szuka żony": Paweł Szakiewicz znów zostanie tatą. Jego żona wyjawiła imię i płeć dziecka

Paweł i Martyna Szakiewiczowie pojawili się niedawno z wizytą w "Pytaniu na śniadanie". Małżeństwo podzieliło się radosną nowiną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy płeć i imię kolejnego dziecka Pawła z "Rolnika"
Znamy płeć i imię kolejnego dziecka Pawła z "Rolnika" (Facebook.com)
d4fhpap

"Rolnik" pisze różne scenariusze. Ten Pawła Szakiewicza okazał się wyjątkowo szczęśliwy, choć dopiero po telewizyjnym show. Miłość odnalazł niemal za rogiem. Jak się okazało, Martyna, przyszła żona rolnika, mieszkała zaledwie kilka kilometrów od niego.

Zobacz także: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Szybko między nimi zaiskrzyło i stanęli na ślubnym kobiercu.W lutym 2018 r. urodził się im syn Stanisław. To już drugie dziecko Martyny, która z poprzedniego związku ma synka Jasia. W lipcu ubiegłego roku para świętowała drugą rocznicę ślubu. Ostatnio pojawiła się w piątek w "Pytaniu na śniadanie". Jak się okazało, opowieść o szczęśliwym życiu w rodzinie nie była jedyną radosną informacją, jaką mieli do przekazania.

Szakiewiczowie wyznali, że znów spodziewają się dziecka. Żona rolnika zdradziła nawet, że powitają na świecie córeczkę i dadzą jej na imię Tosia. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować powiększenia rodziny!

d4fhpap

Podziel się opinią

Share

d4fhpap

d4fhpap