Manowska wzruszona. "Mam łzy w oczach"

Marta Manowska oczarowana obrazem kandydatki Pawła z "Rolnik szuka żony"
Marta Manowska oczarowana obrazem kandydatki Pawła z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Kadr z programu "Rolnik szuka żony"

28.09.2020 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Rolnik szuka żony" buzują emocje. W ostatnim odcinku Marta Manowska nie mogła powstrzymać łez, gdy zobaczyła obraz namalowany przez kandydatkę Pawła. - Ja wam dziękuję, mi wystarczy, nie będę więcej pytać - powiedziała.

"Rolnik szuka żony" nabiera rumieńców. W ostatnim odcinku uczestnicy zdecydowali, które kandydatki (i kandydaci) otrzymają szansę przyjazdu do ich domów. Zanim jednak dokonali wyboru, mieli szansę bliżej poznać swoje wybranki (i wybranków). Magda postawiła na szczere rozmowy, Józef na grę w bule, a Dawid na kalambury. Paweł z kolei poprosił panie, aby namalowały, jak widzą swoją przyszłość na jego gospodarstwie.

Gdy Marta Manowska przyszła podziwiać "arcydzieła" dziewcząt, jedna z prac szczególnie przykuła jej uwagę. Na obrazie autorstwa swojej imienniczki zobaczyła pięcioosobową rodzinę: Martę, Pawła i trójkę ich przyszłych dzieci. Istna sielanka, która wzruszyła prowadzącą do łez.

- Tu jest tak to szczęście pokazane. Mam łzy w oczach. Idźcie z tymi obrazami! Stoicie we dwoje zahipnotyzowani. Ja wam dziękuję, mi wystarczy, nie będę więcej pytać - powiedziała. Myślicie, że to właśnie Marta zdobędzie serce Pawła?

Obraz Marty, kandydatki Pawła z "Rolnik szuka żony"
Obraz Marty, kandydatki Pawła z "Rolnik szuka żony"© Kadr z programu "Rolnik szuka żony"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także