"Rolnik szuka żony": Marta jest w ciąży? Fani dopatrzyli się krągłości

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" spędzą czas na kolejnych wakacjach
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" spędzą czas na kolejnych wakacjach
Źródło zdjęć: © Instagram

08.02.2022 14:00, aktual.: 08.02.2022 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik szuka żony" wzbudza w widzach ogromne emocje. Fani wciąż ekscytują się perypetiami uczestników i doszukują się choćby skrawka informacji o tym, jak dziś wygląda życie bohaterów. Tym razem dopatrzyli się... ciążowego brzucha u Marty, wybranki Pawła.

"Rolnik szuka żony" szczęśliwie połączył ze sobą Martę Paszkin i Pawła Bodziannego. Uczestnicy nie tylko wciąż są razem, ale i wspólnie wcielają w życie śmiałe plany. Przede wszystkim zdecydowali, że Marta na dobre porzuci życie w Warszawie i przeprowadzi się z córką do wiejskiego gospodarstwa ukochanego. Potem przyszedł czas na budowę domu, zaręczyny i zaplanowanie ślubu. Jak wiemy, zakochani zdecydowali, że pobiorą się wiosną 2022 r.

- To jest mały ślub, taki dla rodziny na razie. Taki duży chcemy w 2023 r. (...) Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas ślubu, na przykład z dużym brzuchem - powiedzieli zgodnie w "Pytaniu na śniadanie".

Oboje nieustannie podkreślają, że chcieliby, aby ich rodzina się powiększyła. Czyżby miało się to wydarzyć szybciej, niż wszyscy się spodziewają? Fani mają na to dowody i wcale nie musieli daleko szukać.

Marta z pewnością nie spodziewała się, że pokazując "zwykłe" wideo i zdjęcia na Instagramie z wakacji w Dubaju, internauci zasypią ją... pytaniami o ciążę. Wystarczyły tylko drobne gesty takie jak położenie rąk na brzuchu czy zasłanianie się obszernym szalem i torbą.

Warto dodać, że już wcześniej pojawiły się plotki, jakoby rolnicy spodziewali się dziecka (TU przeczytacie więcej na ten temat). Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy i wkrótce narzeczeni podzielą się z fanami radosną nowiną? Też dopatrzyliście się ciążowych krągłości?

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" polecieli na wakacje do Dubaju
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" polecieli na wakacje do Dubaju© Instagram
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" polecieli na wakacje do Dubaju
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" polecieli na wakacje do Dubaju© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także