Rozrywka"Rolnik szuka żony": Marek wyjechał z młodszą ukochaną na wakacje. Pasują do siebie?

"Rolnik szuka żony": Marek wyjechał z młodszą ukochaną na wakacje. Pasują do siebie?

"Rolnik szuka żony": Marek wyjechał z młodszą ukochaną na wakacje. Pasują do siebie?
Źródło zdjęć: © Facebook.com
oprac. Anna Ryta

17.03.2017 13:58, aktual.: 23.05.2017 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnik 3. edycji "Rolnik szuka żony" pochwalił się zdjęciami ze wspólnych wakacji z Julią. Gdzie para postanowiła spędzić romantyczne chwile?

Marek Walczak to prawdziwy szczęściarz. Choć jego poszukiwania ukochanej w "Rolnik szuka żony" zakończyły się niepowodzeniem, dzięki setkom otrzymanych podczas programu listów udało mu się spotkać "tę jedyną". Jego wybranką została 16 lat młodsza Julia Chmielewska.

Dziś 46-letni farmer z Knopina (woj. warmińsko-mazurskie) nie ukrywa, że ma wobec dziewczyny poważne zamiary i nie wyklucza założenia z nią rodziny.

- Pytałem sam siebie, jak to się stało, że dopiero teraz się spotkaliśmy. To wspaniała dziewczyna, zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Poznajemy się i docieramy. Jednak najbardziej cieszy mnie to, że mamy wspólne plany. Chciałbym mieć jeszcze dzieci - powiedział jakiś czas temu w "Rewii".
Para zamierza również zainwestować we wspólny biznes. Oboje marzą bowiem o założeniu zagrody edukacyjnej. Ponoć 30-letnia Julia doskonale sprawdza się w roli nauczycielki, a rolnik widzi siebie w roli eksperta w dziedzinie wypieku chleba, dojenia owiec i wyrabiania serów.

Zanim jednak zakochani zajmą się realizacją tych planów, postanowili udać się na krótkie wakacje. Ostatnio para pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z kilkudniowej romantycznej wycieczki do Danii. Pasują do siebie?

Obraz
© Facebook.com
Obraz
© Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także