Trwa ładowanie...

A jednak razem? Manowska zamieściła intrygujące zdjęcie z Łukaszem z 3. edycji "Rolnik szuka żony"

Okazało się, że Marta Manowska uwielbia podsycać plotki na swój temat. Przez zdjęcie z Łukaszem Siebersem, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, fani znów prześcigają się w domysłach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

A jednak razem? Manowska zamieściła intrygujące zdjęcie z Łukaszem z 3. edycji "Rolnik szuka żony"Źródło: AKPA
d3bc8s2
d3bc8s2

Jakiś czas temu media obiegła informacja, jakoby Marta Manowska odnalazła szczęście u boku jednego z uczestników 3. edycji "Rolnik szuka żony". Tym, który skradł serce uroczej prezenterki, miał być Łukasz Siebers. Ponoć połączył ich nie tylko udział w programie, ale również podejście do życia i pasja do odkrywania nowych lądów. Farmer na pytanie jednego z dziennikarzy, czy chciałby odbyć wspólną podróż z prowadzącą, najpierw zamilkł, uśmiechnął się i po chwili powiedział: "Ona byłaby wspaniałą towarzyszką, ale nie pytajcie mnie o nic więcej…". Gdy poprosiliśmy Manowską o to, by zdementowała, bądź potwierdziła tę informację, odpowiedziała nam jedynie wymijająco. Takie zachowanie tylko podsyciło krążące plotki.

Okazuje się jednak, że Manowska sama robi wszystko, aby widzowie gubili się w domysłach. Ostatnio gospodyni "Rolnik szuka żony" opublikowała na swoim profilu na Instagramie intrygujące zdjęcie. Widzimy na nim uśmiechniętą od ucha do ucha prezenterkę w towarzystwie równie zadowolonego Łukasza Siebersa. To wystarczyło, aby fani ruszyli z gratulacjami i życzeniami, aby parze udało się stworzyć cudowny związek.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Ale to nie wszystko. Po kilku dniach Manowska zamieściła na Instagramie drugie tajemnicze zdjęcie. Tym razem jego bohaterem, oprócz radosnej dziennikarki, jest kolejny uczestnik 3. edycji "Rolnik szuka żony" - Szymon Łopacki.

d3bc8s2

- #wazne #spotkania #wiedz #ze #cos #sie #dzieje #secretproject #dzis #piekny #dzien #wszystkiego #najwspanialszego - napisała enigmatycznie pod fotką.
Tym sposobem, zamiast wyjaśnienia nurtującej zagadki, fani programu otrzymali kolejną porcję niedopowiedzień. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, co stoi za sekretnymi spotkaniami Manowskiej z telewizyjnymi rolnikami.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" są parą? Reakcja prezenterki wiele zdradza

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3bc8s2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bc8s2