Trwa ładowanie...
d3dg3t0

"Rolnik szuka żony": Małgorzata pokazała zdjęcie sprzed roku. Ale się zmieniła!

Małgorzata Płaza, która była uczestniczką 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", zestawiła swoje nowe zdjęcie ze starym. Wyładniała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Płaza wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Małgorzata Płaza wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony" (Youtube.com)
d3dg3t0

Małgorzata wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i wysłała list do Jana. Był najstarszym farmerem spośród tych, którzy wzięli udział w show TVP. Choć Małgorzata nie znalazła miłości w programie, nie straciła nadziei. Po programie jest aktywna w mediach społecznościowych. Zadbała też o figurę.

Na Instagramie zestawiła swoje zdjęcie sprzed roku z aktualnym. Kobieta bardzo się zmieniła.

"Dokładnie ROK różnicy. Hahahaha, ale się uśmiałam z siebie, uwielbiam takie zestawienia. Polecam, popraktykujcie na sobie a zobaczycie w którym kierunku idziecie" - napisała.

Fani wychwalali zmiany, ale znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że Małgorzata wygląda… staro.

d3dg3t0

Kobieta szybko odpowiedziała: "Uwielbiam swój wiek, co za różnica, ile ktoś ma lat, czy zmarszczek. Mnie zresztą one nie przeszkadzają".

A później odniosła się do niestosowania makijażu:

"Bo u mnie to było tak dziewczyny, że zawsze lubiłam być naturalna, makijaż mnie zawsze jakoś ograniczał, trzeba było na niego uważać i to mi się nie podobało, że bez niego się zupełnie inaczej wygląda, takie to jakoś nie moje. Ale jak się widzi swój pyszczek w TV, to zaczynamy trochę inaczej na to patrzeć. Zauważyłam, że aby wyglądać naturalnie na ekranie, trzeba tony tapety nałożyć, to był jakiś kosmos dla mnie. Współczuję tym wszystkim celebrytkom, bo można się szybko kompleksów nabawić i uzależnić od poprawiania urody".

Zobacz także: Paweł z "Rolnik szuka żony" szczerze o życiu na wsi. Mówi, jakie jest naprawdę

Ale Małgosia dostrzegła też plusy występów w telewizji: "Ale mogłam też na siebie krytycznie spojrzeć z zewnątrz, jak inni mnie widzą, i zobaczyć, że rozpasłam się strasznie, leżąc pół roku ze złamaną nogą w domu i od razu zadziałać, pracując nad figurą".

Jak wam się podoba metamorfoza Małgorzaty?

d3dg3t0

Podziel się opinią

Share
d3dg3t0
d3dg3t0