Qaqwqwrqw

"Rolnik szuka żony 5": Małgosia pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Im starsza, tym piękniejsza

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wzięła udział w tzw. #10yearschallenge i opublikowała zdjęcie z przeszłości. Trzeba przyznać, że upływające lata jedynie dodały jej urody. Fani są zachwyceni jej metamorfozą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Płaza wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Małgorzata Płaza wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony" (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Choć Małgorzata Płaza nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", udało jej się zdobyć pokaźne grono fanów. Od kiedy na oczach milionów widzów rozstała się z Janem Widulińskim, widzowie nieustannie ją wspierają i jej kibicują. Chętnie też śledzą to, co Małgosia publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Ostatnio bohaterka hitu TVP1 wzięła udział w internetowej zabawie o nazwie #10yearschallenge i pokazała, jak wyglądała w przeszłości. Zdjęcie od razu zyskało kilkaset polubień i mnóstwo komentarzy. Większość obserwatorów jest pod wrażeniem metamorfozy, jaką na przestrzeni lat przeszła Małgorzata.

Qaqwqwrqw

"Ojej, zmiana na lepsze, szok!", "Jaka przemiana, cudnie wyglądasz", "Teraz ładniej pani wygląda", "Zmiana na lepsze" - czytamy w komentarzach. Trzeba przyznać, że Małgorzata rzeczywiście im starsza, tym piękniejsza. Zgadzacie się?

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw