Małgorzata z "Rolnik szuka żony" w ciąży. Widać już spory brzuszek

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" w ciąży. Widać już spory brzuszek
Źródło zdjęć: © YouTube

31.05.2020 19:15, aktual.: 31.05.2020 19:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" spodziewa się drugiego dziecka. Tak jak w przypadku pierwszej ciąży, rolniczka nie zamierza ukrywać swojego błogosławionego stanu. Ku, oczywiście, wielkiej radości fanów.

Małgorzata Sienkiewicz jest idealnym przykładem na to, że w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście można znaleźć miłość swojego życia. Rolniczka niemal od początku wiedziała, że to z młodszym od niej Pawłem Borysewiczem będzie szła wspólnie przez życie. Po finale show para ogłosiła swoje zaręczyny. Niedługo potem stanęła na ślubnym kobiercu. Jakby szczęścia było mało, wkrótce po tym wyznali, że spodziewają się narodzin syna.

Na tym jednak nie koniec rewolucji w ich życiu. Niedawno małżonkowie ogłosili, że wyczekują drugiego dziecka. Od tej pory internauci jeszcze wnikliwiej obserwują to, co rolniczka publikuje na swoim profilu na Instagramie. A dzieje się całkiem sporo.

Ostatnio Małgosia opublikowała zdjęcia z rodzinnej niedzieli.

"Weekend upływa nam pod znakiem spotkań ze znajomymi, a dziś u "babci" (dom rodzinny mamy na zawsze takim pozostanie) z rodziną. Chłopaki sobie odsypiają, mi czas drzemek dziennych powoli mija, Boziu, jak to dobrze znowu widzieć ludzi, jak to dobrze czuć normalne smaki (a nie bigos i czosnek dookoła)! Jak to dobrze wrócić do żywych i znowu mieć męża" - napisała.

I choć rolniczka pokazała fanom cudowne fotki całej swojej rodziny, większość internautów skupiła się na wyglądzie przyszłej mamy. Komplementom pod adresem Małgorzaty nie było końca.

"Wyglądasz ślicznie, dzidziuś jest łaskawy", "Jesteś przepiękną kobietą, wyglądasz kwitnąco", "Jak pięknie ci w tej sukience" - czytamy w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także