"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł spodziewaja się drugiego dziecka

"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł spodziewaja się drugiego dziecka
Źródło zdjęć: © YouTube

26.05.2020 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie spodziewają się kolejnego dziecka. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama.

Małgosia Borysewicz zdobyła popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji "Rolnika szuka żony". Kobieta poznała tam miłość swojego życia, Pawła, który wcześniej nie miał za bardzo styczności z rolnictwem. Dla swojej ukochanej postanowił jednak zmienić swój styl życia i ostatecznie zajął się pracą na roli. Małgosia i Paweł są już małżeństwem, a 1,5 roku temu powitali na świecie swojego syna, Rysia.

Małgosia i Paweł Borysewicze niedługo po raz kolejny zostaną rodzicami. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" dość długo ukrywała informację o drugiej ciąży. Na ogłoszenie radosnej nowiny wybrała wyjątkowy dzień - Dzień Mamy. Pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuchem i dodała wzruszający post.

"Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było. To też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć 'dziękuję za wszystko'. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie!" - napisała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także