Trwa ładowanie...

Rolnik szuka żony - Małgorzata chwali się ciążowym brzuszkiem. Jest coraz większy!

Rolniczka nie zwalania tempa. Nawet w ciąży chce mieć kontakt ze swoimi fanami. Niedawno pokazała, jak prezentuje się jej rosnący z dnia na dzień brzuszek.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paweł i Małgorzata spodziewają się pierwszego dziecka
Paweł i Małgorzata spodziewają się pierwszego dzieckaŹródło: Instagram.com
d3o4sxd

Małgorzata Sienkiewicz jest idealnym przykładem na to, że w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście można znaleźć miłość swojego życia. Rolniczka niemal od początku wiedziała, że to z młodszym od niej Pawłem Borysewiczem będzie szła wspólnie przez życie. Po finale show para ogłosiła swoje zaręczyny. Niedługo potem stanęła na ślubnym kobiercu. Jakby szczęścia było mało, niedawno wyznali, że spodziewają się narodzin syna.

Podobnie jak Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji programu, Małgorzata i Paweł chętnie dzielą się swoim życiem z fanami. Za pośrednictwem Instagrama zdradzają, jak wygląda ich wspólne życie, gdzie można ich spotkać i pokazali, jak wyglądał ich bajkowy ślub.

d3o4sxd

Rolniczka od czasu do czasu publikuje też swoje zdjęcia, na których chwali się rosnącym z dnia na dzień brzuszkiem. Widać, że ciąża jej służy, a Małgorzata nie może się już doczekać, kiedy zostanie mamą. Jak wam się podoba w takim "domowym wydaniu"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3o4sxd

Podziel się opinią

Share
d3o4sxd
d3o4sxd