Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Kuba odpowiedział na wpis Ani o rozstaniu

"Rolnik szuka żony" połączył kilka par. Niestety, część związków, które zaczęły się na planie, nie przetrwało. Miłość Jakuba i Anny to kolejny przykład.

Share
"Rolnik szuka żony": Kuba odpowiedział na wpis Ani o rozstaniuŹródło: Facebook.com
d3fwsr8

Ania z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o rozstaniu na swoim instagramowym profilu. "Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo rodzina, a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły. W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy" - napisała. Związek Anny i Jakuba wydawał się idealny i niósł nadzieję - kobieta była samotną matką, a jednak udało jej się znaleźć szczęście.

Teraz już wiadomo, że relacja Kuby i Ani zakończyła się fiaskiem. Jednak wygląda na to, że oboje chętnie wracają myślami do radosnych, wspólnie spędzonych chwil.

Paulina z "Rolnika" ma nowego ukochanego

Uczestniczka show na swoim koncie umieściła kilka zdjęć z planu "Rolnika", a Jakub napisał o tym wprost:

d3fwsr8

"Drodzy Fani 'Rolnik szuka żony'! Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia".

Wpis wywołał poruszenie. Nie obyło się bez komentarzy: "Myślę, że Jakub zasługuje na lepszą i bardziej ułożoną kobietę. Z pewnością znajdzie prawdziwą, odwzajemnioną miłość", " Proszę się nie załamywać. Nic nie dzieje się bez przyczyny".

Fani rolnika przyznali, że choć sytuacja jest smutna, to rozstanie z klasą jest godne uznania.

d3fwsr8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fwsr8