"Rolnik szuka żony". Widzowie będą wniebowzięci. Wielki hit TVP powraca

Marta Manowska poprowadzi show już ósmy raz
Marta Manowska poprowadzi show już ósmy raz
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Niemiec
Basia Żelazko

18.08.2021 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak co roku jesień oznacza start nowych ramówek. Wśród nich hit TVP 1, czyli "Rolnik szuka żony". To już ósma seria tego przeboju. Wirtualne Media podały datę premiery.

Włodarze TVP doskonale znają znaczenie powiedzenia "nie zabija się kury znoszącej złote jajka", więc pewnie nikomu nie przyszło nawet na myśl, że siedem sezonów "Rolnika" wystarczy. Tym samym nakręcono ósmą edycję, która swoją premierę będzie mieć już niebawem.

Jak donoszą Wirtualne Media, pierwszy odcinek ósmego sezonu "Rolnik szuka żony" Jedynka wyemituje w niedzielę 19 września o godzinie 21:15. Co zobaczymy w pierwszym odcinku?

W Wielkanoc TVP pokazała tzw. odcinek zerowy. Było to przedstawienie pań i panów, którzy żyją z pracy na roli i pragną odnaleźć drugie połówki. Widzowie od tej chwili mogli pisać do nich listy. W odcinku zerowym zobaczymy pięć osób, które tych listów otrzymały najwięcej. W tym odcinku zapadną decyzję, kogo z nadawców panie i panowie zaproszą na pierwsze spotkania.

Po kwietniowej emisji zerowego odcinka fani mieli swoich faworytów i antybohaterów. Ciekawe, czy ich przewidywania co do tego, kto ostatecznie dostanie się do programu, się sprawdzą. Przekonamy się już 19 września.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także