Rozrywka"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid są szczęśliwymi rodzicami. "Większych marzeń nie mamy"

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid są szczęśliwymi rodzicami. "Większych marzeń nie mamy"

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid są szczęśliwymi rodzicami. "Większych marzeń nie mamy"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
Urszula Korąkiewicz

26.12.2019 09:45, aktual.: 26.12.2019 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia i Dawid znaleźli miłość w "Rolnik szuka żony" i tworzą szczęśliwą rodzinę. Od półtora roku z żywiołową pociechą, o której marzyli i którą, jak przyznają, wymodlili.

Droga do szczęścia Kasi i Dawida była nieco bardziej zawiła niż innych uczestników programu. Poznali się na planie trzeciej edycji, ale oboje starali się o względy kogo innego. Kasia była kandydatką Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki.

I kiedy wydawało się, że zwyczajnie mieli pecha, los skrzyżował ich ścieżki. Kasia wspominała, że zaczęło się od tego, że spóźniła się na pociąg po nagraniach, a Dawid ją podwiózł. Zaiskrzyło między nimi i dziś… tworzą szczęśliwą rodzinę. Pobrali się w czerwcu 2017 r., a latem następnego roku powitali na świecie pociechę. Małżonkowie gościli w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" i opowiedzieli nieco więcej o swoim związku.

Oboje nie mają wątpliwości, że właśnie razem chcą wciąż iść przez życie. - Myślę, że Dawid jest tą osobą, na którą czekałam całe życie. To w nim pierwszy raz odnalazłam to, czego szukałam - mówiła w programie Kasia.

Nie da się ukryć, że los sprzyjał sympatycznym uczestnikom "Rolnika". Teraz mogą z dumą pochwalić się półtoraroczną już córeczką. - Ania jest owocem rekolekcji dla małżeństw. Wymodliliśmy ją sobie. Bo bardzo szybko chcieliśmy mieć dzidziusia. I rzeczywiście, w niedługim czasie po powrocie okazało się, że będę mamą. Pamiętam do dziś wzruszenie Dawida, kiedy powiedziałam mu, że zostanie tatą - mówiła Kasia.

Obraz
© kadr z programu

Ania okazała się bardzo energicznym i ciekawym świata dzieckiem. "Małą łobuziarą", przyznali oboje dodając, że przez to jeszcze bardziej kochaną.

- Nie jest łatwo czasem. Czasem są nieprzespane noce, ale to wszystko idzie na bok. Bo ten jej uśmiech, bo to jak się zachowuje, cieszy, biega, to jest najważniejsze i sprawia niesamowitą radość - opowiadał Dawid.

Cała trójka tworzy szczęśliwą rodzinę. - Większych marzeń nie mamy. Chcemy dalej szczęśliwie żyć, żeby zdrowie dopisywało, a z resztą jakoś sobie poradzimy - stwierdził Dawid.

- Trudne chwile spotykają każdego. To są przypadki losowe. Ale dobrze mieć kogoś, na kogo można liczyć i kto będzie nas wspierać. A taki właśnie jest mój mąż - podsumowała Kasia, nie kryjąc wzruszenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także