Trwa ładowanie...
d25teiu

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid pragną zostać rodzicami

Świeżo upieczeni małżonkowie wyremontowali wspólny dom, nie zapominając o pokoiku dla dziecka. Jak donosi magazyn "Rewia", para nie zamierza czekać z powiększeniem rodziny.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dawid i Kasia
Dawid i KasiaŹródło: Facebook.com
d25teiu

Sporym zaskoczeniem dla widzów był związek Kasi (odrzuconej kandydatki Szymona z 3. edycji) i Dawida (którego z kolei odtrąciła Monika). Para poznała się na planie programu. Gdy uczestniczce uciekł ostatni pociąg, chłopak rycersko odwiózł ją do domu i... od tej pory oboje świata poza sobą nie widzą.

- W całym swoim życiu nie wypowiedziałem tyle razy słowa "kocham", ile przez te kilka naszych miesięcy razem. Nie mam wątpliwości, że Kasia jest miłością mojego życia. To jest moja pierwsza dziewczyna, mój pierwszy poważny związek. Nie wiem, jak to określić, jak to nazwać. Miłość po prostu! Postanowiliśmy, że chcemy razem sobie ułożyć życie - mówił podekscytowany Dawid w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".

- On jest bardzo konsekwentny i odpowiedzialny. Za to chyba najbardziej go kocham - dodała wówczas jego narzeczona.

d25teiu

14 czerwca br. Dawid i Kasia powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Tym samym stali się trzecim małżeństwem, które poznało się na planie hitu Jedynki. Co ciekawe, podczas ceremonii towarzyszyła im ekipa programu, dzięki czemu pierwszy odcinek nowej serii rozpocznie się właśnie filmowym wspomnieniem z tej uroczystości. Para, podobnie jak Anna i Grzegorz Bardowscy oraz Agnieszka i Robert Filochowscy, nie zamierzają czekać z powiększeniem rodziny.

Jak czytamy w "Rewii", świeżo upieczeni małżonkowie wyremontowali już wspólny dom w rodzinnej miejscowości Dawida, nie zapominając o pokoiku dla dziecka. Wszystko więc wskazuje na to, że Kasia i Dawid szykują się na pojawienie nowego członka rodziny, czego im serdecznie życzymy!

   Facebook.com
Źródło: Facebook.com

*Zobacz także: Marta Manowska o "Rolniku": "To są szczęśliwe i trwałe związki" *

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25teiu

Podziel się opinią

Share
d25teiu
d25teiu