Trwa ładowanie...
dx95cpe

"Rolnik szuka żony": Kasia i Dawid pragną zostać rodzicami

Świeżo upieczeni małżonkowie wyremontowali wspólny dom, nie zapominając o pokoiku dla dziecka. Jak donosi magazyn "Rewia", para nie zamierza czekać z powiększeniem rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dawid i Kasia
Dawid i Kasia (Facebook.com)
dx95cpe

Sporym zaskoczeniem dla widzów był związek Kasi (odrzuconej kandydatki Szymona z 3. edycji) i Dawida (którego z kolei odtrąciła Monika). Para poznała się na planie programu. Gdy uczestniczce uciekł ostatni pociąg, chłopak rycersko odwiózł ją do domu i... od tej pory oboje świata poza sobą nie widzą.

- W całym swoim życiu nie wypowiedziałem tyle razy słowa "kocham", ile przez te kilka naszych miesięcy razem. Nie mam wątpliwości, że Kasia jest miłością mojego życia. To jest moja pierwsza dziewczyna, mój pierwszy poważny związek. Nie wiem, jak to określić, jak to nazwać. Miłość po prostu! Postanowiliśmy, że chcemy razem sobie ułożyć życie - mówił podekscytowany Dawid w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".

- On jest bardzo konsekwentny i odpowiedzialny. Za to chyba najbardziej go kocham - dodała wówczas jego narzeczona.

dx95cpe

14 czerwca br. Dawid i Kasia powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Tym samym stali się trzecim małżeństwem, które poznało się na planie hitu Jedynki. Co ciekawe, podczas ceremonii towarzyszyła im ekipa programu, dzięki czemu pierwszy odcinek nowej serii rozpocznie się właśnie filmowym wspomnieniem z tej uroczystości. Para, podobnie jak Anna i Grzegorz Bardowscy oraz Agnieszka i Robert Filochowscy, nie zamierzają czekać z powiększeniem rodziny.

Jak czytamy w "Rewii", świeżo upieczeni małżonkowie wyremontowali już wspólny dom w rodzinnej miejscowości Dawida, nie zapominając o pokoiku dla dziecka. Wszystko więc wskazuje na to, że Kasia i Dawid szykują się na pojawienie nowego członka rodziny, czego im serdecznie życzymy!

   Facebook.com
(Facebook.com)

*Zobacz także: Marta Manowska o "Rolniku": "To są szczęśliwe i trwałe związki" *

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dx95cpe

Podziel się opinią

Share
dx95cpe
dx95cpe