"Rolnik szuka żony". Kamil i Asia już po zaręczynach? Wybrali kościół

Kamil był bardzo zdeterminowany, aby w programie znaleźć ukochaną
Kamil był bardzo zdeterminowany, aby w programie znaleźć ukochaną
Źródło zdjęć: © Facebook
Magdalena Sawicka

17.11.2021 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według doniesień jednego z tygodników, 23-letni uczestnik "Rolnik szuka żony" nie tylko poprosił Joannę "o chodzenie", ale także się jej oświadczył. Asia ponoć przyjęła pierścionek i para już poważnie przygotowuje się do ślubu.

Choć Kamil ma dopiero 23 lata, jest bardzo zdeterminowany, aby raz na zawsze porzucić status kawalera. W tym celu zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony". Po wstępnych eliminacjach i krótkich randkach na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki. Jedna z nich, Justyna, opuściła włości młodego rolnika po jednym dniu na wsi.

W grze pozostały dwie kandydatki. Z czasem jednak Kamil podziękował za uczestnictwo w show Izie, która bardzo ciężko to zniosła. Zadecydował, że dalej relację będzie budował z Joanną. - No to będzie synowa! - zareagowała entuzjastycznie mama rolnika, gdy powiadomił ją o swojej decyzji.

Jak informuje "Rewia", związek Kamila i Asi rozwija się w błyskawicznym tempie. Podobno razem mieszkają, a nawet są już zaręczeni. Według tygodnika, oświadczyny odbyły się latem na gospodarstwie rodziców Joanny w Gębicach. Ponoć para zdecydowała już, że ślub wezmą w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Sławatyczach.

"Członkowie obu rodzin są przekonani, że młodych połączyło trwałe i prawdziwe uczucie. Podobno przygotowania do ślubu idą pełną parą. Panna młoda wybiera już białą suknię" - czytamy w "Rewii".

Kamil i Joanna mają już dalsze, wspólne plany. Po ślubie chcieliby, aby w ich życiu szybko pojawiło się dziecko. Na gospodarstwie na Podlasiu chcą też założyć hodowlę krów i produkować mleko - rolnik zawsze o tym marzył. Na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie Asi, ponieważ jej rodzice taką hodowlę prowadzą od lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także