Trwa ładowanie...
d3j8vgq

TVP musiała interweniować. Stacja wydała krótkie oświadczenie ws. "Rolnika"

Fani "Rolnik szuka żony" doigrali się. Telewizja Polska powiedziała "dość" i stanęła w obronie krytykowanego Józefa. Stacja zaczęła kasować nieprzychylne komentarze na Facebooku i wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie mieli pretensje do Józefa z "Rolnik szuka żony"
Widzowie mieli pretensje do Józefa z "Rolnik szuka żony" (Kadr z programu "Rolnik szuka żony")
d3j8vgq

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" dostarczył widzom sporo emocji. Najwięcej mówi się jednak nie o wyborach uczestników, ale o zachowaniu najstarszego z nich. Józef nie miał żadnych ograniczeń i zasypywał wybranki dwuznacznymi komentarzami. Pozwalał sobie również na fizyczne zbliżenie do swoich kandydatek i w opinii wielu widzów wielokrotnie przekroczył granicę dobrego smaku i kultury. Nic dziwnego, że już w trakcie emisji odcinka na facebookowym profilu programu pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy pod adresem rozochoconego 66-latka.

Gdy krytyki zaczęło przybywać, a krzywdzące opinie zalały media społecznościowe, TVP postanowiła zareagować. Posty z hejtem zostały usunięte. Takie rozwiązanie przyniosło jednak odwrotny od zamierzonego skutek. Wściekli internauci zaczęli bombardować Telewizję Polską, by wyjaśniła swoje poczynania. Na odpowiedź stacji nie trzeba było długo czekać.

"Posty zawierające wulgaryzmy lub po prostu obraźliwe niezależnie od tego czy dotyczą Józefa, redakcji czy innych komentujących (co akurat zdarza się najczęściej) były, są i będą usuwane" - napisano w krótkim oświadczeniu w komentarzach.

Odpowiedź TVP ws. krytycznych komentarzy na profilu "Rolnik szuka żony" Facebook
Odpowiedź TVP ws. krytycznych komentarzy na profilu "Rolnik szuka żony" (Facebook)

Magda z "Rolnik szuka żony" krytykowana przez widzów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3j8vgq

Podziel się opinią

Share
d3j8vgq
d3j8vgq