Trwa ładowanie...
d2z735h

"Rolnik szuka żony": Jest już nowy zwiastun! "Czas na randkę życia"

Przed nami nowy odcinek show "Rolnik szuka żony". Tym razem rolnicy wraz ze swoimi wybrankami wyjadą na romantyczny weekend. Który związek rozkwitnie? Ziastun zdradza wiele!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adrian i Ilona w "Rolnik szuka żony". Nie iskrzyło od razu
Adrian i Ilona w "Rolnik szuka żony". Nie iskrzyło od razu (Facebook.com)
d2z735h

Pod koniec ostatniego odcinka mogliśmy już zobaczyć fragmenty kolejnego. Wynikało z nich, że wybranka Sławomira nie jest pewna "swojego" rolnika. Teraz TVP na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony" opublikowała pełen zwiastun. Dowiadujemy się z niego, że w jednym związku panuje wyjątkowa sielanka.

"Rolnik szuka żony": Adrian zakochany w Ilonie. Nie mogą oderwać od siebie rąk

d2z735h

Chodzi o relację Adriana i Ilony. To spore zaskoczenie. Nie dość, że Adrian na początku nie zdradzał zainteresowania żadną z dziewczyn, to Ilona słysząc jego "werdykt" nie skakała ze szczęścia. A jednak! Poza kamerami ich miłość wydaje się kwitnąć. Możemy usłyszeć Adriana mówiącego, że znalazł "tę osobę".

Dziś już wiemy, że związek nadal trwa. Oboje opublikowali wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych. Co z pozostałymi rolnikami? Waldemar zrezygnował z udziału w show na samym początku, a Seweryn pokłócił się z Marleną. Sławek i Jakub wybrali się na romantyczne weekendy z wybrankami. Jak im poszło? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę.

Zobacz także: Anna Bardowska pokazała się w zaawansowanej ciąży

d2z735h

Podziel się opinią

Share

d2z735h

d2z735h